Choď na obsah Choď na menu
 


SLOVENSKÝ POLITIK

zdroj:chelemendik.sk

Pýtam sa Vás páni politici: akým pravom ste rozkradli to, čo tu budovali generácie Slovákov?

Ako to vidí Slovák dlhodobo pracujúci v zahraničí

 Dlho som uvažoval, čí písanie tohto článku ma význam, ale vývoj situácie na Slovensku ma dohnal k tomu, aby som sa so svojimi myšlienkami podelil. To, čo sa na Slovensku deje od novembra 1989, kedy nám naši politici sľubovali slobodu, lepší život ba dokonca aj malé Švajčiarsko, sa nedeje a ani nedialo v žiadnych krajinách Európy! Naše ponovembrové vlády systematicky zlikvidovali všetko, čo malo nejaké hodnoty. Prvá vláda pána Mečiara odštartovala zbesilé rozkrádanie štátneho majetku, ktoré nazvali privatizácia. Mečiarovym nástupcom sa táto forma rabovania a zbedačovania národa veľmi zapáčila. Čo nestihol rozkradnúť Mečiar, to sa podarilo Dzurindovi vo veľkom štýle! Ľutujem len pána Fica, lebo jemu sa chudáčikovi toľko neušlo, ale ten si to vykompenzoval inými zverstvami. Bude mi takisto ľúto nástupcu Fica, lebo tomu už nezostane asi nič. Pýtate sa prečo? Lebo už nebude čo rozkrádať! Páni politici rozkradli a sprivatizovali asi všetko! Ale aby toho náhodou nebolo malo, zadlžili niekoľko generácií Slovákov.

 Pýtam sa Vás páni politici: akým pravom ste rozkradli to, čo tu budovali generácie Slovákov? Akým právom ste zadlžili minimálne dve generácie? Kto Vám dal súhlas na to, aby ste zo sebestačnej krajiny urobili žobrákov? A kde sa vlastne podeli peniaze z privatizácie?

 Vysvetlite mi, pani privatizéri, aký význam mala privatizácia? Čo ste tým chceli dosiahnuť? Blaho slovenského národa? Vysvetlite mi teda, prečo ja, občan SR žijúci v zahraničí, konkrétne v Taliansku, ktorému ste za par drobných predali Slovenské elektrárne, platím mesačne za odber elektrickej energie (podotýkam, že tá elektrina je vyrobená na Slovensku) 15 euro? Ako je možne že Slováci platia za mesačný odber aj trojnásobok tejto sumy? Pripomeniem Vám, pani politici, že v Taliansku sú platy o niekoľkokrát väčšie ako u nás! To bol Váš záujem? Zbedačiť a okrádať vlastných občanov? A to som spomenul len jeden príklad. Ďalej by sa dalo diskutovať o privatizácii SPP atď..

 Pred nedávnom som sledoval dokument o vojnových zajatcoch, ktorí boli posielaní na nútené práce. Keď som sa nad osudmi týchto väzňov zamyslel a zhodnotil situáciu vtedajšej situácie a tej dnešnej, prebehla mi hlavou myšlienka, nad ktorou som dlho rozmýšľal. Nestali sme sa náhodou aj my akýmisi novodobými zajatcami? Nie však vojnovými zajatcami, ale zajatcami Európskej ú únie. Občania, treba si uvedomiť, že tento slobodomurársky spolok Slovensko nespasí. Európska únia nám chce diktovať koľko zemiakov môžeme zasadiť, koľko pšenice zasiať… A keď nám Európska únia nadiktuje dýchať vzduch len 20 hodín, tak nám súdruh Fico prikáže dýchať len 20 hodín denne, lebo Európska únia si to tak želá! Tomuto neokomunistovi nerobí zábrany takmer nič. Nerobí mu problém zbedačovať národ na úkor odlevu mladých pracovných síl do zahraničia, nerobí mu problém prizerať sa, ako si ľudia v stave totálneho zúfalstva siahajú na život, nerobí mu problém, že dôchodcovia, po zaplatení poplatkov za zdravotnú starostlivosť a lieky, nezostane ani cent na vyžitie, že mnohé matky nemajú dosť finančných prostriedkov na to, aby svojim deťom dopriali človeka hodnú stravu. Ako je možné, že v 21.storoci zomierajú ľudia na diagnózu - niet prístrojov. Aby som súdruha Fica nenechal v tom samého, pýtam sa aj Vás, pani Mečiar s Dzurindom, ako ste toto mohli vykonať národu, ktorého ste súčasťou? Odpoviem si na tuto otázku sám. Vám to neprekáža. Vám nevadí to, čo ste na národe napáchali, lebo Vaše deti sú zabezpečené, Vaše ženy nemusia každý cent trikrát v ruke obracať a rozmýšľať či si ho môže dovoliť minúť. Vy nezomriete na diagnózu - niet prístrojov. Ale myslite na to, že v tejto krajine žijú aj obyčajní ľudia, nielen vypasení papaláši z politiky a Penty. Nezabúdajte, že aj obyčajní ľudia, možno aj tí, ktorí Vás v naivite volili, chcú žiť. Nepotrebujú ani dvojnásobné platy, ani nepotrebujú mať za známeho nemeckého podnikateľa, ktorý im v igelitke požičia peniaze na výstavbu Elektry. Títo ľudia potrebujú len jedno a to žiť dôstojným a čestným životom!

 Vrátim sa ešte k sociálnej politike súdruha Fica. Neviem, kde pán docent nabral tu drzosť nazvať tento zhnitý a nespravodlivý systém sociálnym. Čo je na ňom sociálneho? To že ľudia, ktorí poctivo pracovali cely život, dostanú na staré kolená almužnu, ktorej hovoríme dôchodok? Pán Fico, nehanbite sa za to, že ľuďom ktorí odpracovali 40 rokov a poctivo odvádzali dane, podsuniete 250 euro a ešte sa budú Vaše babky, ktoré ste si nasadili do parlamentu sťažovať, že dôchodcovia sú záťažou pre rozpočet?! Môžete Vy vlastne kľudne spávať po tom, čo ste napáchali a páchate na našom národe? Vaši ``experti`` tvrdia, že permanentne chýbajú peniaze na vyplácanie dôchodkov. Viete, pán Fico, na vyriešenie tohto problému stačí obyčajný sedliacky rozum a nie desať titulov pred a za menom. Ja so svojim sedliackym názorom odkazujem Vám a Vašim ``expertom``- Prestaňte kradnúť a zbíjať a bude pre každého dosť!!! Ak sa prestanete obohacovať na úkor národa, nebudú musieť chodiť štrajkovať učitelia, zdravotníci, robotníci… A možno nebudú zomierať ľudia, len pre to, že nemajú toľko peňazí ako Vy, možno sa nájdu prostriedky na zakúpenie prístrojov. Možno si slovenské matky nebudú lámať hlavu tým, čo dajú svojim deťom jesť. Možno si prestanú ľudia siahať na životy. Možno mladi ľudia zostanú na Slovensku a budú tvoriť hodnoty. Ak budete podporovať naozaj tých, ktorí si to zaslúžia, nebudú nastávať susedské spory medzi majoritou a cigánskym etnikom. Vybudujte systém, ktorý bude založený na spravodlivosti. Aby ľudia, ktorí do štátnej kasy pravidelne prispievajú mali výhody. A nie naopak, keď sa uprednostňujú rôzni asociáli, ktorí v živote na rozpočet neprispeli a ani neprispejú, boli zvýhodňovaní. Prečo dieťa, ktoré pochádza z rodiny, kde rodičia pracujú, nedostane desiatu, obed a učebné pomôcky zdarma? Vysvetlíte mi to pán Fico? Nezdá sa Vám, že váš sociálny systém zaváňa rasizmom? Podľa mňa to už ani rasizmus nie je. Je to genocída! Ak mi neveríte pán Fico, skúste sa vžiť do situácie rodiny, ktorej finančné prostriedky nevystačia na pokrytie za nájom , energie… Ani sa nespamätajú a budú vyhostení na ulicu. Ako je možné, že cigánskym parazitom sa hromadne odpúšťajú dlhy za nájom, elektrinu ?Ako sa môže stať to, že človek ktorý poctivo pracoval a práve vinou Vašej sociálnej politiky sa ocitne na ulici, tak o neho nezakopne ani prašivý pes? Prečo, keď sa nájdu peniaze na podporu asociálov a parazitov, prečo sa nenájdu peniaze pre ľudí, ktorí sa v takejto situácii ocitli nie vlastným pričinením, ale pričinením Vašich sociálnych reforiem. V demokratickom zriadení sú si všetci občania rovni, bez ohľadu na rasovú príslušnosť, bez ohľadu vierovyznania a preto Vás pán Fico žiadam, aby ste toto začali akceptovať a aby ste to preniesli aj do praxe! Nie som rasista, ale žiadam rovnaký meter pre každého.

 Na záver Vám chcem odkázať, Vy hanba slovenského národa, áno Vy, ponovembrové vlády! Dúfam, že keď nadíde Váš čas, tak že si Pán Boh zriadi pre Vás nejaké extra oddelenie, kde za všetko budete pykať! Peklo by bolo pre Vás až moc mierny trest!

 S pozdravom Lukas Kopac Lukas.kopac@azet.sk

 

 

Kupředu, do prdele, levá-pravá...!

 

 

zdroj:facebook Ľuboš Blaha

Pavol Rusko a Marián Kočner boli odsúdení za podvod v kauze zmenky - na 19 rokov basy. Pripomeňme slniečkam zopár šteklivých faktov z minulosti.

BEZ PAVLA RUSKA A MARKÍZY BY NIKDY NEVZNIKLA VLÁDA PRAVICE

Vďaka Pavlovi Ruskovi vznikla kedysi druhá Dzurindova vláda.

Nebyť jeho Markízy, pravičiari by sa nikdy nedostali k riadeniu štátu. Ona ich propagovala, ona ich vystrelila k moci.

Vďaka Pavlovi Ruskovi, ktorý bol v tom čase podpredsedom Dzurindovej vlády, mali teplé fleky Miroslav Beblavý aj Daniel Lipšic. Všetci boli najlepší kamoši.

LIPŠIC AJ BEBLAVÝ VĎAČIA ZA SVOJU KARIÉRU KOČNEROVI

Vďaka Pavlovi Ruskovi vznikla vláda, ktorá tu rozpredala polovicu Slovenska do zahraničia a obrala ľudí ešte aj o invalidné palice.

Vďaka Pavlovi Ruskovi vznikla vláda, ktorá sa namočila do najväčšieho korupčného škandálu v dejinách Slovenska - do Gorily.

A teraz zisťujeme, že Rusko bol Kočnerov človek.

ODTERAZ HOVORME DRUHEJ DZURINDOVEJ VLÁDE - VLÁDA BRUCHA

Zisťujeme, že druhá Dzuridnova vláda bola vlastne Kočnerova vláda.

Že za slávnou pravicovou "reformnou" vládou bol ujo Marián. Zvaný tiež Brucho.

Gratulujem.

AJ MAFIE MÁVAJÚ SVOJE VNÚTORNÉ ČISTKY

Marián Kočner bol od začiatku ich človek. Bez neho by sa nikdy nedostali k moci. Bez jeho kumpána Ruska a jeho Markízy by nikdy nevládli.

Dnes dostali 19 rokov basy. Za podvod.

Postavili sa proti nim bývalí kumpáni na čele s Lipšicom.

Aj mafie mávajú svoje vnútorné čistky.

Tá liberálna sa dnes snaží odrezať od Kočnera. Chce ho obetovať, lebo sa došlo na to, že stál za vraždou Kuciaka. Stal sa teda toxickým. Poslúžil - no teraz sa ho treba zbaviť.

OĽANO A PS/SPOLU - AKÁ KRÁSNA KOČNEROVSKÁ KONTINUITA

Ešte donedávna ho milovali, chodili s ním na raňajky, pili s ním v Smotánkach, s jeho kumpánmi skladali vládu.

Dnes sa hrajú, že s ním nemajú nič spoločné. Ani s Ruskom. Ani s nikým.

Ale dejiny sa nedajú prepísať, mojkovia. Beblavý aj Lipšic s ním sedeli vo vláde.

Ten Beblavý, čo dnes vykrikuje o korupcii v PS/Spolu. Ten Lipšic, čo s Matovičom dali dokopy jedno hnutie.

Slovensko nezabúda. Kočnerova mafia sa zbavila kápa. No ďalej žije. A derie sa k moci.

vlada-dzurindu-2002-2006.png

 

 

Príspevky

Lipšic

3. 5. 2020

 

Naď / OĽANO

8. 3. 2020

 

Aká je pravá tvár Arpáda Soltezsa?

29. 2. 2020

 

Juraj Smatana

26. 2. 2020

 

AronShaviv, Čaputová, Lipšic, ...

2. 2. 2020

 

Kaník Beblavý

5. 7. 2019

kanik-beblavy.jpg

 

ESET / Progresívne Slovensko

2. 5. 2019

 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

PENTA , PREPOJENIE NA POLITICKÉ STRANY

11. 4. 2019

 

Dôchodkový vek

28. 3. 2019

 

Bezák, čo sa s ním stalo? Progresívne Slovensko.

19. 3. 2019

foto zdroj: http://zenskyweb.sk

bezak.jpg

 

Zuzana Čaputová čo to o ...

19. 3. 2019

caputova.jpg

 

Viskupic

3. 2. 2019

viskupic-k-9.5..jpg

 

Boris Kollár / SME RODINA

30. 7. 2018

 

Danko

7. 3. 2016

 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

sas

6. 3. 2016

 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

Kalinak

21. 2. 2016

 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

Babiš (Doba je chorá, pravda je lož a lož je pravda?)

1. 7. 2015

Andrej Babiš odchádza z pojednávania na Okresnom súde Bratislava I v januári 2014. Foto – TASR
 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

Päť ľudí ovláda Slovensko.

4. 6. 2015

 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

Raráškov zoznam agentov, užitočných idiotov a trollov Západu

12. 4. 2015

 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

Slovenskí poradcovia na Ukrajine? Haha. / Kauzy SDKU-DS

2. 4. 2015

Poz: SDKU-DS ide ku dnu, na Slovensku im už nikto neverí, svojich žoldákon si treba niekam zašiť. Alebo, ide sa likvidovať ďalej?

foto: cas.sk, foto autor:sita http://img.cas.sk/img/4/bigArticle/228604_ivan-miklos-mikulas-dzurinda-sdku.jpg?time=1296322156&hash=0b4d8b108b55b058c8513ddcedf3397d

 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

Pan Kiska

3. 3. 2015

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSRNio25nLYZF9E5fgq5lB8llQ36LSk9jTNEbHB8hUvPiCqKydklw

 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

SMER-SD, Stručný prehľad rozkrádačiek a plytvania Ficovej vlády

30. 11. 2014

Robert Fico

 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

Penta story I , II, III

8. 10. 2013

 

Ivan Mikloš a diamantová baňa v Juhoafrickej republike

5. 11. 2012

 

Varaha vs. Gašparovič

5. 11. 2012

 

Nemoc tretej moci

5. 11. 2012

 

Mapa slovenských politických strán

5. 11. 2012

 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

Hungarila

2. 11. 2012

zdroj foto:SITA

 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

Čo-to o Pente

23. 8. 2012

 
Celý príspevok | Rubrika: SLOVENSKÝ POLITIK | Komentáre: 0

Čo je za domovou prehliadkou exsiskára Arpáša?

10. 8. 2012

Bývalý šéf sekcie vnútorného spravodajstva SIS Ľubomír Arpáš prehovoril.
Autor fotografie: Miro Miklas