Choď na obsah Choď na menu
 


MÉDIA

Informátor odhaluje, jak Google manipuluje a cenzuruje internet (1/2)

Informátor odhaluje, jak Google manipuluje a cenzuruje internet (2/2)

Focus, PRAVDA O PRIESKUMOCH PRI KISKOVI

 

OHLUPOVANIE A MANIPULÁCIA VEREJNOSTI PEKNE ZNEJÚCIMI ...?  HlídacíPes.org, který " je projektem" Ústavu nezávislé žurnalistiky. Kde sídlí, kdo za ní stojí a co vlastně je instituce o kterou se opírají pořady ČT24?

 

 

zdroj:magnificat.sk

Okno do sveta sa dá zastrieť novinami.“ (Stanislaw Jerzy Lec)

Dnes sa dá výrok Jerzy Leca rozšíriť ešte viac. Okno do sveta sa dá zastrieť aj televíziou, množstvom televíznych kanálov, rozhlasových staníc a časopisov.

Správy, ktorých dôležitosť je smiešna, a iba navodzujú slobodný výber, divákovi nijako v prehľade diania nepomáhajú. Zásadné dávkovanie patričného množstva nešťastia a zločinu posúvajú diváka do pocitu neustáleho ohrozenia, ba čo viac, straty citlivosti, a rastu nezáujmu voči blížnemu. Starostlivo propagované životné trendy New Age, najmä v populárnych seriáloch, sa snažia vygumovať ešte aj posledné zvyšky tradičnej výchovy a cítenia.

Médiá nás napokon pripravujú na to, čo sa slobodomurárom hodí, a môžu manipulovať verejnú mienku tak ako chcú – napokon dosiahnu aj vo voľbách svoje, aj keď my si myslíme, že sa rozhodujeme slobodne. Boh? Opäť je vo verejnej sfére neprípustným, avšak – ako vysmievaný – je ignorovaný!

Pozrime sa na majiteľov. V poslednej dobe sa všetky médiá (takmer) bez výnimky, aj tie úplne oblastné, sa stávajú majetkom niekoľkých svetových mediálnych magnátov. Najväčším je Ronald Lauder, (predseda svetového židovského kongresu) majiteľ a riaditeľ CME – ktorá prevádzkuje sieť súkromných TV po celom svete. Podobne je to aj so CNN (Ted Turner) Warner Bross, Times, BBC a ďašími.

Čo teda robiť? Odpojiť sa od médií. Médiá totiž pomaly a nenápadne obsadili náš čas, našu aktivitu, slobodu myslenia, rozlišovania hodnôt, proste sme vo vleku médií, priamo cez ne psychologicky napojení a riadení slobodomurármi.

 

Ronald S. Lauder,  foto zdroj:http://www.cetv-net.com   

 

 

 

zdroj:www.facebook.com/permalink.php

 Markíza, JOJ, NOVA sú v rukách amerického žida a miliardára Ronalda Stevena Laudera. Je to predseda medzinárodnej mediálnej skupiny známej ako CME, ktorej členmi sú aj naša Markíza, TV Doma, JOJ či česká TV NOVA.

 Asi ťažko budeme v televíznych správach hľadať objektívne informácie z domova či zo sveta. Len ťažko je uveriť tomu, že americký podnikateľ židovského pôvodu, ktorý je dokonca od roku 2007 prezidentom Svetového židovského kongresu a ktorý v minulosti pracoval v Pentagone dovolí svojim médiám šíriť informácie, ktoré nezdieľajú pro západnú, či pro americkú propagandu. Tieto média nám tak podsúvaju len jednostranné správy o udalostiach vo svete, ktoré plnia úlohu masovo zmanipulovať myslenie bežných divákov. To umožňuje u divákov ospravedlňovať útoky americkej armády a NATO voči krajinám ako sú Afganistán, Irak, Lýbia, teraz Sýria a Irán. Nepočujeme v týchto televíziách žiadne kladné informácie zo strany Ruska, Číny a napadnutých krajín, ktoré tvoria opozíciu západu. Vysielané programy šíria skazený životný štýl, ktorý takto cez médiá vštepujú do hláv mladím ľuďom v podobe rôznych súťaží a reality show za ktorými účinkujúcich má čakať finančný zisk hoc aj za cenu národného pohoršenia, ktoré sa paradoxne stáva nástrojom vysokej sledovanosti. O filmoch americkej výroby už ani nehovoriac.

 Preto sa nenechajme vtiahnúť do demagógie ktorá na nás číha z TV a rádii, radšej si preverme kto za tým stojí a aké sú zámery. Nenechajme sa úmyslne ohlupovať zaujatími médiami a snažme sa získavať informácie aj z alternatívnych zdrojov, ktoré niesú pod kontrolou bankárov a korporácii.

 

 

Vlastníctvo médií a jeho dosah na nezávislosť a pluralitu médií Vlastníctvo médií a jeho dosah na nezávislosť a pluralitu médií

 

*

 

Príspevky

Investigatívne svine: Sorosovo liberálne stádo na Slovensku

23. 2. 2020

 

Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění? / Reklamace ČT: Chceme zpět svoji televizi

5. 12. 2019

 

Exkluzivní výpověď zaměstnance o praktikách, spin doctoringu, plánování výsledků průzkumu, prefabrikace volebních preferencí, ovlivňování nerozhodnutých voličů, opakování průzkumu, pokud výsledek nedopadl podle představ a další machinace!

 
Celý príspevok | Rubrika: MÉDIA | Komentáre: 0

Je normální, že ve zpravodajství České televize je tolik lidí s vazbami na USA? Jsou to agenti americké CIA?

14. 2. 2016

 
Celý príspevok | Rubrika: MÉDIA | Komentáre: 0

Denník N, ESET

23. 5. 2015

 
Celý príspevok | Rubrika: MÉDIA | Komentáre: 0

Propaganda, cenzúra?

3. 3. 2015

http://s29.postimg.org/qhhrw577r/cenzura_je_nepripustna.jpg

 
Celý príspevok | Rubrika: MÉDIA | Komentáre: 0

SOZA – stroj na peniaze pre vyvolených?

18. 11. 2012

 

TV NOVA / CET21

6. 11. 2012

 

EU a cenzura internetu / Americký velvyslanec: Chystají se mezinárodní poplatky za využívání internetu

16. 10. 2012

 
Celý príspevok | Rubrika: MÉDIA | Komentáre: 0

Médiá nechcú, aby sme premýšľali

29. 11. 2011

MANIPULÁCIA ZAŠLA TAK ĎALEKO, ŽE UŽ NEVIEME ODLÍŠIŤ PRAVDU OD LŽI A REALITU OD PROPAGANDY

 

Kto vlastní slovenské médiá / Markíza

27. 9. 2011