Choď na obsah Choď na menu
 


MIMOVLÁDKY

9.2.2018 zdroj:https://www.hlavnespravy.sk/zhubny-vplyv-mimovladok-sa-uz-na-novych-generaciach-zacina-prejavovat/1305770

Zhubný vplyv mimovládok sa už na nových generáciách začína prejavovať

Mimovládne organizácie, novinári a rôzni aktivisti sponzorovaní americkým veľvyslanectvom a zahraničnými filantropmi rozbehli aktivity smerom k ovplyvňovaniu mládeže a prvovoličov. Projekt, ktorého ovocie sa má prejaviť v nasledujúcich 15 rokoch zahŕňa indoktrináciu mládeže správnymi hodnotami a jej programovanie k budúcim cieľom.

Okrem postupného pozmeňovania školských osnov, učebníc a výuky, vyrazili priamo do terénu aj prví aktivisti, ktorí vysvetľujú mládeži nebezpečenstva extrémizmu, falošných správ, zbavujú ich zbytočného strachu z nových kultúr a migrantov, či vysvetľujú prečo je naše členstvo v NATO nevyhnutné.

Medzi najnovšie projekty patrí napríklad „Rabín, kňaz a imám“, ktorí cestujú po slovenských školách a hovoria so žiakmi o tolerancii.

Známy je tiež projekt „Zabudnuté Slovensko“, ktorý navštevuje  regióny s vysokou podporou radikálnych strán a hnutí, a vyvíja aktivity proti  rôznym formám extrémizmu. Cieľom má byť vyjadrenie spolupatričnosti medzi ľuďmi z rôznych regiónov.

Projekt realizujú Andrej Bán, Maroš Pavúk, Michal Kaščák, Viera Dubačová, Michal Karako, hosťami sú Martin Klus (SaS), Róbert Ondrejcsak (Most-Híd), Pavel Traubner (ŽNO) za podpory Sorošovej Nadácie otvorenej spoločnosti v osobe Jána Orlovského a Mirky Hapalovovej z neziskovej organizácie Člověk v tísni Slovensko.

Verejnú diskusiu s názvom „Hra na pravdu – Ako sa šíria falošné správy?“ Absolvovali aj odhaľovači ruskej propagandy Juraj Smatana a Petr Nutil, s moderátorom z denníka SME Tomášom Prokopčákom. Diskusiu organizovala Nadácia otvorenej spoločnosti a Veľvyslanectvo USA na Slovensku.

Redaktorka spravodajstva RTVS, Zuzana Hanzelová, sa zase rozhodla, že založí projekt,v ktorom budú novinári chodiť po slovenských školách a presviedčať deti, aby mainstreamovým médiám verili. Hanzelová chce svojím projektom “pomôcť” stredoškolákom, aby sa nestratili v objeme informácií a “beznádeji ich rodičov” a aby sa neoddali extrémizmu.

Redaktorka RTVS Zuzana Hanzelová na besede v škole
 

Bokom nezostalo ani SND, ktoré chodí po školách hrať divadelné predstavenie Natálka, s témou nebezpečenstva extrémizmu. Cieľom projektu je nielen si predstavenie pozrieť, zamyslieť sa nad podstatou, ale najmä otvorene diskutovať. Dramaturgička spolu s režisérom a hercami sa snažia cez inscenáciu Natálka vysvetliť korene myslenia extrémistov. Odborné krytie projektu poskytol sociológ a politológ Fedor Gál. Na predstaveniach sa zúčastňuje aj štáb verejnoprávnej RTVS.

Tieto spoločné aktivity americkej vlády a Sorošovych nadácií majú za cieľ vychovať novú generáciu zväzákov, podobných tým z bývalého režimu.

Čo dokáže urobiť takáto indoktrinácia so slabšími jedincami vidieť aj na príklade najmladšieho politického komentátora Martina Kubeša.

V rozhovore ktorý s nim urobila XTV sa od 15 ročného politika dozviete, že islam nie je pre našu krajinu žiadny problém a kvóty, ktoré stanovila Európska únia na prijímanie migrantov, sú až smiešne malé a nedostačujúce.

„Ak by som bol v Európskom parlamente, loboval by som za to, aby počet utečencov bol vyšší. Je našou humanitárnou povinnosťou pomôcť tým ľudom, ktorí sú v núdzi. Mali by sme vytvoriť programy a kurzy pre začleňovanie utečencov a až by sme mali kvalitne zostavený program, tak potom by sme mohli ten počet utečencov výrazne zvýšiť. Multikultúrna spoločnosť je v mnohých ohľadoch lepšia ako spoločnosť v ktorej prevláda jeden zvyk, jedna tradícia, jedno náboženstvo. V multikultúrnej spoločnosti je ľahšie nájsť seba samého, otázka sebarealizácie je v tomto ohľade citeľne jednoduchšia, pretože máte viac možností“.

Martin Kubeš : islám není pro ČR žádný problém.

(https://www.facebook.com/XTV.CZ/videos/821541464674014/)

Nie je jediným dospievajúcim, na ktorom sa takto prejavila mimovládna propaganda. V Prostějově sa stal známou postavou študent Jakub Čech, ktorý sa zaujíma o verejné dianie tým, že neustále podáva podnety na mestské zastupiteľstvo. V roku 2016 ho preto organizácia Člověk v tísni vyznamenala cenou Gratias Tibi.

Vaclav Klaus ml. ho však ohodnotil úplne naopak, „Tento mladý človek už toho veľmi veľa v živote dokázal. Udal asi 4 ľudí. Možno viac. Ale márna vec, pokiaľ neudá vlastných rodičov, bude stále svetovou jednotkou Pavlík Morozov – mladý hrdina sovietskej kolektivizácie.

Aktivista Čech si z kritiky Klausa mladšieho ťažkú hlavu nerobil a odpovedal svojskou logikou, „Oznámiť niečo polícii alebo orgánu demokratického právneho štátu je predsa niečo úplne iné, ako keď niekto udával za minulého režimu Štátnej bezpečnosti alebo za nacistov gestapu“. (viac TU)

Do tretice zarezonoval aj najmladší predseda Strany zelených Matěj Stropnický ktorý k zvoleniu Donalda Trumpa za prezidenta uviedol: “Víťazstvo Trumpa je zúfalý pokus o návrat nadvlády bieleho muža vo svete, ktorý už bielym mužom nepatrí.“ (viac TU)

Na Slovensku podobne propagandou postihnutú mládež predstavujú organizátori pochodov proti korupcii – Karolína Farská, ktorá je členkou Slovenskej debatnej asociácie, ktorú financujú Sorošové mimovládne organizácie, ako napr. Nadácia otvorenej spoločnosti a jej spolužiak David Straka, ktorý sa preslávil tým, že nevedel odpovedať novinárke na otázky o čom sú kauzy, ktorých vyšetrenie požaduje.

Mimovládni aktivisti pod logom OSF a US embassy

Z týchto aktivít je evidentné, že nadnárodná korporátna moc si plánuje udržať podporu práve naprogramovaním budúcich generácii, keď dúfa, že pomocou znižovania kvality školstva, ničením národnej, kultúrnej, náboženskej a rasovej identity vychová dezorientované individuá, ktoré bude vedieť ovládať, pretože súčasné generácie ukotvené v tradičných hodnotách už pri strate informačného monopolu ovládať nedokáže.

 

 

 

2017 zdroj: http://afinabul.blog.cz/1709/patnastrocny-kapitan

Päťnásťročný kapitán

Nejde zďaleka o humor. Ide o peknú ukážku, ako je celá neomarxistická ideológia komplet strčená do deciek už na základnej škole a ako sú tieto schopné ju celú zožrať. A ako sú neschopné sa brániť.
Reklama
Akýsi 15 ročný Martin Kubeš sa vyjadruje, že islám nie je nebezpečenstvo a kvóty pre Českú republiku sú smiešne malé.
Treba vidieť. Najprv vidieť až potom čítať dalej.
 
Človek sa zamyslí, že takýchto zombies z vlastných detí zatiaľ nerobil žiaden systém na svete, ani ten najhorší komunistický. Tento systém robí z deciek nielen naprogramovaných fanatikov, ale ešte k tomu ich aj oberá o vôľu, o dôstojnosť a charakter. Tento "aktivista" nie je až taká výnimka - to sa zhodnú všetci, čo s touto vekovou kategóriou prichádzaju do styku.
Otázka je, či to nie je trocha nefér vyťahovať práve slabý dorast. Ale okrem toho, že tento dorast je hádzaný do ringu svojimi manipulátormi, nie nami, okrem toho nám tento dorast umožňuje vidieť, aké sú tie ideológie v čírej forme, dovolí nám vidieť, že tieto myšlienky slniečkárska mládež aj dospelí nemajú získané nejakými skúsenosťami, ale že ich dostávaju hotové už na základných školách.
Navyše zas treba pripomenúť jedno: nepriateľa treba zraniť nie tam, kde je najlepšie pripravený, ale tam, kde je najslabší. Treba poznať najslabšiu slniečkarsku svoloč a rozmiaždiť ako prvých práve týchto červov. Jedná sa o otázky života a smrti celých národov, takže jednať treba bez ohľadu na to, či je niekto psychopat lebo "len" hlupák. Je pravda, že skutočný zabijáci k nám prichádzajú zvonku, ale vysporiadať sa treba v prvom rade s takýmito síce slabými, ale o to zákernejšími zradcami priamo v našom tábore.
A ešte jedna vec.
Dnes som náhodou krátko narazil na otázku o šírení nenávisti. No, mne sú tieto ideologické zákazy do veľkej miery ľahostajné, ale aj tak pripomínam, že nechcem šíriť nenávisť. Žiadnu nenávisť, prosím vás - treba ich zničiť bez akýchkoľvek emócií, čo najviac chladnokrvne a systematicky.
Príjemný biely deň prajem.
http://nadhlad.com/content/patnastrocny-kapitan

 

 


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

zabudnute-slovensko-no-....jpg

 

 

 

 

Mimovládky "MY ROZHODNEME" voľby!!!!!!!!

"MY ROZHODNEME" v kampani nedovolíme témy ako národ, vlasť, rodina povedal manipulátor Pavol Demeš. Podieľal a podieľa sa na ovplyvňovaní verejnej mienky následkom čoho svojho času parlament ovládli gorily a Slovensko prišlo o strategické podniky

 

 

 

 

Príspevky

Naše mimovládky potrebujú väčšiu angažovanosť domácich sponzorov, tvrdí reprezentantka NED

5. 1. 2020

 

GLOBSEC

5. 1. 2020

 

Člověk v tísni

14. 12. 2019

 

Mimovládky. Extrémizmus na Slovensku

10. 3. 2016

 
Celý príspevok | Rubrika: MIMOVLÁDKY | Komentáre: 0

Mimovládky / KAMPAŇ A DOSŤ

29. 2. 2016

 
Celý príspevok | Rubrika: MIMOVLÁDKY | Komentáre: 0

Neziskovky sťa paraziti.

4. 1. 2016

 
Celý príspevok | Rubrika: MIMOVLÁDKY | Komentáre: 0

KTO ZA KOHO KOPE II

27. 9. 2014

 
Celý príspevok | Rubrika: MIMOVLÁDKY | Komentáre: 0

KTO ZA KOHO KOPE I .

26. 9. 2014

 
Celý príspevok | Rubrika: MIMOVLÁDKY | Komentáre: 0