Choď na obsah Choď na menu
 


No kde boli ked západní spojenci bombardovali ich krajiny?

2. 9. 2015

 

Kto je zodpovedný za utečenecký chaos ??????

Kto je zodpovedný za nešťastie a smrť množstva migrantov ?

Kto ospevuje a ospravedlňuje politiku vojnových štváčov a vojnových zločincov ktorí rozvrátili krajiny Irak, Libya, Syria ...?

 

Ten je povinný postarať sa o migrantov !

 

 

 

Turecko a Izrael v součinnosti s US NATO podporují povstalcov

Spomínam si ako vrelo vital Kiska prezidenta Turecka a Turecko vychvaľoval ako oázu mieru. Len aby sa strčil hlbšie do amer....    .....ti.        Komentar E.Chmelara

 

 

Německý novinář Ken Jebsen ve svém. 5ti minutovém komentáři připomíná nedávnou zprávu Judicial Watch o odtajněných dokumentech, které potvrzují, že Spojené státy americké již od r. 2012 podporovaly vytvoření Islámského státu za účelem oslabení Íránu a pozice Bašára Asada v Sýrii. USA systematicky uplatňují strategii poštvání různých skupin proti sobě za účelem vlastní dominance.

video: Ken Jebsen USA vytvořili ISIS HD

 

 

Al kajda uznána jako legitimní vláda Líbye

 

 

 

Rozdělená Sýrie Křestani kteří podporují Assada

A o čo sa snaží USA a jej spojenec EU ? ---

clintonova---demokracia-v-syrii.jpg

 

 

Žvascete o potrebe pomocť migrantom, ale ako sa jedná s migrantami v "najdemokratickejšej " krajine?

 

 

Odporcov povinnách kvót voláte xenofóbne hovadá bez empatie. A aký postoj k muslimom majú vaši chlebodarcovia v USa?

 

 

Vravíte nám že sa nemáme  obávať prílivu  milionov migrantov. Ako však dopadlo povodné obyvateľstvo  Ameriky (USA) Národ Indiánov takmer úplne vyvraždený, ich krajina vykradnutá vykúpená za babku, milióny indiánov pomrelo na nové choroby ktoré tam priniesli bieli, ... 

Co mozu sposobit imigranti s povodnemu obyvatelstvu?

 

 

 

Vodca LIbye Muammar Kaddáfí  nám povedal pravdu. Preto musel zomrieť a jeho krajiny musela byť zničená. Dnes sa naplnili jeho slova, jeho proroctvá. Taký je výsledok politiky západných krajín ktoré pod zásterkou demokracie a slobody prisluhujú rosievačom biedy, vrahom, okupantom pre vidinu moci, ropy, obchodu , peňazí.

Prejav Muammara al Kaddáfiho na VZ OSN

 

 

Slovenské masmédiá a politici apelujú na ludskosť keď poukazujú na nešťastie rodín utekajúcich pred vojnou a chladnokrvnými vrahmi. Ale este nedavno mám týchto vrahov vykreslovali ako bojovníkov za slobodu ktorých treba podporovať.

Damask v Plamenoch 6

 

 

 

Už vidím ľudskoprávne neziskovky, ako sa trasú na príspevky k riešeniu problemu utečencov. Ani sa nedivím, že neziskovky hlásajú potrebu prijať migrantov na Slovensko.

Mimovládne organizácie si vymýšľajú klamstvá aby ospravedlnili vojny

 

05.02.2014, zdroj: spravy.pravda.sk | Dve slovenské organizácie získali takmer 16-tisíc eur od NATO. Symbolické šeky s finančnou pomocou od charitatívnej organizácie NATO Charity Bazaar (NCB) si dnes z rúk náčelníka Generálneho štábu OS SR generálporučíka Petra Vojteka prevzali zástupcovia dvoch slovenských neziskových organizácií. NATO Charity Bazaar im spolu darovalo 15 926 eur. Prvý z úspešných slovenských projektov predložilo občianske združenie Klub nádeje v Bratislave, ktoré svojim členom poskytuje predovšetkým pomoc pri umiestnení v niektorom zdravotnom alebo sociálnom zariadení na Slovensku. Okrem komplexnej lekárskej a ošetrovateľskej starostlivosti klientovi poskytujú počas hospitalizácie a pred prepustením do domácej starostlivosti edukáciu klienta spolu s rehabilitačnými cvičeniami. Klub nádeje chce zo získaných peňazí vytvoriť nový komunikačný systém pre Liečebňu sv. Františka v Bratislave, ktorý by umožnil nepretržitú komunikáciu medzi ošetrujúcim personálom liečebne a ich pacientmi.

So svojím projektom uspela aj nezisková organizácia Sina Nitra – stredisko integračných aktivít. Jej zakladateľom je Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Organizácia poskytuje široké spektrum všeobecne prospešných služieb pre nevidiacich a slabozrakých občanov a občanov s iným zdravotným, najmä kombinovaným postihnutím.          Celý článok TU.

 

  Neziskovky se spojily v boji za práva uprchlíků. Chtějí zmírnit pravidla 4. srpna 2015 13:14 Podle konsorcia organizací, které pracují s migranty, by oprávnění uprchlíci měli mít možnost dostat se do bezpečí do Evropy legálně a požádat tu o ochranu. Pro lidi v ohrožení života by měla být dostupnější například humanitární víza či možnost sloučení rodiny s příbuznými.     celý článok TU