Choď na obsah Choď na menu
 


Čo priniesli prezidentské volby po 1.kole...

 

 

 

Aj takto vyzerajú voličiČcaputovej

 

 

zdroj: https://www.napalete.sk/syn-grafika-casopisu-tyzden-chce-vystrielat-odporcov-caputovej/?fbclid=IwAR3esDQtmmmjpSom7OWcJOzC8Je6Vrw3uc1ONAk1BD0U_EwUDHuOR4XBbAc

Bratislavský gymnazista chváli Sorosa a chce vystrieľať odporcov Čaputovej

Emil Hodál. (Foto: Instagram)

Hoci sa voliči Zuzany Čaputovej, kandidátky ultraliberálnej strany Progesívne Slovensko, často prezentujú prívlastkami “slušní” a “tolerantní”, v praxi to často vyzerá úplne opačne. Osobitne to platí pre mladšie vekové kategórie, ktoré sú proti všadeprítomnej neoliberálnej propagande najmenej rezistentné. Veľkú úlohu však zohráva aj výchova a domáce prostredie.

Jedným z príkladov je študent bratislavského protestanského Bilingválneho gymnázia C. S. Lewisa Emil Hodál. Pravidelne navštevoval minimálne dve pronárodne zamerané facebookové skupiny s počtom okolo 80-tisíc ľudí a uverejňoval v nich nenávistné statusy, v ktorých prezentoval svoj zvrátený pohľad na spoločnosť a urážlivo hodnotil ich vlastenecky orientovaných členov.

“Ja neverím tomu, akí hlúpi a nevzdelaní sú ľudia v tejto skupine. Nič neviete, ste neúspešní, a tak za svoje smutné životy viníte Ameriku, EÚ, mimovládky, aktérov, ktorí sa vaše životy snažia zlepšovať. Žijete v dierach, obliekate sa ako opice a jete veci, ktoré my bohatí dávame prasatám. Tak sa všetci radšej zabite, aby vaše hlúpe deti nemuseli robiť hanbu slušným a vzdelaným ľuďom.

Za to, že žijete životy, ktoré sú horšie ako smrť, si môžete len vy sami. Vďaka Sorosovi a Denníku N má moja rodina super život, tak sa v mimovládkach zamestnajte aj vy!!!” napísal predčasom s neuveriteľnou dávkou arogancie Hodál v jednom zo svojich príspevkov v skupine “Slovenský národ, spamätaj sa!“.

Reprodukcia: internet

Hodál ešte pritvrdil v statuse v skupine “Volíme pronárodných kandidátov za prezidenta”, kde neskrýval radosť, že Zuzana Čaputová získala v prvom kole prezidentských volieb vyše 40 percent voličských hlasov. “Tak Čaputová vyhrala a prvé, čo spraví je, že zatočí s opicami a antisemitmi, ako ste vy. Členov tejto skupiny máme označených a budete prví, ktorých budeme strieľať. Nech žije EÚ! Nech žije Zuzana! Nech skape slovenská štátnosť a samostatnosť!!” napísal gymnazista.

Reprodukcia: internet

Nie je bez zaujímavosti, že na gymnáziu, kde Hodál študuje, vyučuje aj kontroverzný kňaz Róbert Bezák. Minulý mesiac so študentmi diskutovali neoliberálni aktivisti Juraj Smatana, Marian Jaslovský a admini morbídno-nihilistickej stránky Zomri.

Riaditeľom školy je Dušan Jaura, manžel podpredsedníčky Progresívneho Slovenska Zory Jaurovej (mimochodom, dcéry expredsedu Matice slovenskej Štefana Markuša, odsúdeného za spreneveru Národného pokladu, na ktorý sa po vzniku SR skladali občania).

Riaditeľ Bilingválneho gymnázia C. S. Lewisa Dušan Jaura. Na sociálnej sieti tiež deklaruje podporu Čaputovej. (Foto: archív)
Manželka riaditeľa gymnázia, podpredsedníčka Progresívneho Slovenska a donedávna Čaputovej spolustraníčka Zora Jaurová. (Foto: archív)

Viacerí členovia skupiny “Volíme pronárodných kandidátov za prezidenta” ohlásili Hodálov status na polícii a informovali vedenie Bilingválneho gymnázia C. S. Lewisa. Riaditeľ školy Dušan Jaura sa vyjadril, že Hodál bude za svoj čin niesť následky, podrobnosti však neuviedol. Zrejme na podnet vedenia školy potom Hodál zverejnil ospravedlnenie, v ktorom sa snažil dokázať svoj náhly prerod na uvedomelého a tolerantného jedinca.

“Veľmi ma mrzí, že som nad svojim konaním nerozmýšľal a na satirický opis situácie, som volil jazyk neslušný, ofenzívny a nemiestny, skrátka nehodiaci sa do slušnej diskusie… Zároveň sa dištancujem od názorov, ktoré som propagoval, verím, že na Slovensku si musíme vážiť názory všetkých, či už kresťansky, liberálne alebo inak orientovaných a ich názory a postoje majú rovnakú hodnotu,” napísal okrem iného Hodál v ospravedlnení adresovanom národne cítiacim ľuďom v skupine, ktorých chcel pôvodne vystrieľať.

Status riaditeľa školy na sociálnej sieti. (Reprodukcia: internet)

Gymnazista si zjavne na radu skúsenejších snaží zachrániť kožu pred trestným stíhaním podľa §359 Trestného zákona 300/2005 Z.z.  Treba však dodať, že ospravedlnením trestnosť činu nezaniká.

Verím, že uvedený výrok študenta si všimli aj NAKA a generálny prokurátor, ktorí by mali automaticky konať, keďže tak v iných podobných prípadoch urobili. V minulosti totiž boli autori za podobné výroky na sociálnej sieti, týkajúce sa napríklad migrantov, trestne stíhaní a odsúdení.

 

 

 

 

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/o-tom-ako-liberalne-mimovladky-media-vytvorili-caputovej-fanatickeho-volica-ktory-chce-vystrielat-vsetkych-pronarodne-citiacich-ludi/1703299?fbclid=IwAR1k-xpOgKxU-ByLao__P5YCS3KLRZ3yW8_MdMdIkokK5XNd9IZTZjMVn_Q

O tom, ako liberálne mimovládky a médiá vytvorili Čaputovej fanatického voliča, ktorý chce vystrieľať všetkých pronárodne cítiacich ľudí

Bratislava 20. marca 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)

O ľuďoch s nenávistnými prejavmi, z ktorých možno niektorí inklinujú ku pronárodným stranám, sa v médiách hovorí veľmi často. Existuje však aj druhá strana mince, ktorá liberálnym médiám nezapadá do ich videnia sveta. Nebezpečnými fanatikmi sa totiž čoraz častejšie stáva liberálna mládež, odchovaná na liberálnych mimovládkach a rôznych nenávistných stránkach na internete typu – Zomri, ktorú mainstreamové médiá propagujú

Na snímke Zuzana Čaputová
 

Liberálna pliaga sa čoraz častejšie dostáva už aj do politiky a zástancovia tejto politiky dostávajú obrovské sebavedomie. Plazivým spôsobom sa u nás zavádza liberálna totalita.

Ľahkým terčom liberálov sa stávajú žiaci na školách. Typickým príkladom je študent istej strednej školy v Bratislave. Vzhľadom na to, že nechceme zbytočne priťažovať situáciu mladému človeku, ktorý má zrejme vymytý mozog liberálnou propagandou, nebudeme jeho meno zverejňovať. Každý, kto chce, si to zistí sám, je toho plný internet.

Mladý slniečkar má na svojej profilovej fotke na Facebooku rámik s nápisom volím Čaputovú. Po jej víťazstve v prvom kole prezidentských voľbách napísal:

“Tak Čaputová vyhrala a prvé čo spraví je, že zatočí s opicami a antisemitami, ako ste vy. Členov tejto skupiny máme označených a budete prví, ktorých budeme strieľať. Nech žije EÚ! Nech žije Zuzana! Nech skape slovenská štátnosť a samostatnosť!!” napísal sfanatizovaný mladý volič Čaputovej v skupine Volíme pronárodných kandidátov za prezidenta.

Možno sa na prvý pohľad môže zdať, že sa jedná o trolla bez identity. Podarilo sa nám však zistiť, že jeho identita je skutočná. Mladý muž študuje na nemenovanom Bratislavskom protestantskom gymnáziu, na ktorom okrem iných vyučuje aj kontroverzný kňaz Róbert Bezák. Perličkou je, že manželka riaditeľa tejto školy je podpredsedníčkou Progresívneho Slovenska Zora Jaurová.

Prípad tohto chlapca nie je ojedinelý. Sociálne siete v poslednej dobe zaplavili komentáre a statusy podobného typu, aj keď nie vždy vyzývajú až na zabíjanie ľudí s inými názormi. Ako sa teda z takýchto študentov z prestížnych škôl mohli stať nebezpeční liberálni fanatici?

Na vine sú okrem iných aj liberálne mainstreamové médiá, ktoré si neustále hľadajú nepriateľov. Raz je to vláda, potom alternatívne médiá a hlavným nepriateľom sú pronárodne cítiaci politici a ich voliči.

Ďalšie nenávistné prejavy voličov Čaputovej na sociálnych sieťach

Dôležitým faktorom sú aj rôzne liberálne skupiny, ktoré chodia prednášať na školy po celom Slovensku.

Podľa našich zistení boli prednedávnom na strednej škole spomínaného chlapca admini nenávistnej liberálnej stránky Zomri, kde vymývali deťom mozgy. Samozrejme, prišli s vrecami na hlavách.

Do tohto prípadu zasahuje aj ďalší šokujúci fakt. Spomínaný chlapec, ktorý chcel vystrieľať pronárodne cítiacich ľudí podľa fotky, ktorú zverejnila stránka idemvolit.sk, zrejme získal ocenenie od  mimovládnej organizácie Slovenská debatná asociácia, z ktorej vzišli aj organizátori protestov “za slušné Slovensko” Karolína Farská a spol.

Mimovládky financované zo zahraničia sa teda spolupodieľajú na vytváraní podhubia pre liberálny fanatizmus u mladých ľudí.

Ak to takto pôjde ďalej, tak slová môžu prejsť k činom a podobne ako nacisti v 30-tých rokoch útočili na židov a nepriateľov režimu, budú mladí sfanatizovaní liberáli fyzicky útočiť na ľudí s inými názormi. V prípadne, že sa Zuzana Čaputová skutočne stane prezidentkou, jej sfanatizovaní liberálni stúpenci zrejme získajú obrovské sebavedomie a pocit, že môžu všetko, čo môže byť reálne nebezpečné.

Samuel Gdovin

 

 

https://pravyprostor.cz/zuzana-caputova-je-nejsilnejsi-dukaz-existence-brutalni-propagandy-a-vymyvani-mozku/?fbclid=IwAR1C2W4kZG8TEESzP2ntaN1_bfOeXHkhfEMY0MVBZiKP-Jm3UhrIahQyC6s

Zuzana Čaputová je nejsilnější důkaz existence brutální propagandy a vymývání mozků

Nemohla jsem spát, tak jsem si četla a poslouchala zajímavá videa. Opravdu fascinující je sledovat diskusi ohledně slovenských voleb… Fenomén Čaputová nabývá nebývalých rozměrů. Je to kandidátka, o jejíž volbě bych neuvažovala ani vteřinu. Je příliš podezřelá a je tlačená médii, které jsou proslulé svými manipulacemi. Dále má hodně peněz na kampaň, což znamená, že si ji bohatí přejí protlačit. To jsou naprosto jasné signály, že něco není v pořádku. Jestliže ona mluví o tom, jak bude hájit obyčejné lidi proti systému, je to absurdita, které nemůže někdo soudný uvěřit. Přesto jí lidé věří a mnozí deklarují, že je naděje pro Slovensko a že ji budou volit. Snobku z neziskovky, která má o realitě jen malou představu… Zuzana Čaputová je nejsilnější důkaz existence brutální propagandy a vymývání mozků. Takové divadlo! Je ale možné zlobit se na lidi, kteří tomu tleskají a klaní se pečlivě vybraným kandidátům? Je to těžké prohlédnout… Já už roky upozorňuju lidi na dvojí metry a na logické chyby v argumentacích představitelů mainstreamu. A stejně pořád někteří raději věří, než by přemýšleli. A tak nám nezbývá než pořád dokola ukazovat chatrnou argumentaci a předkládat důkazy. Popisovat metodiku propagandy a manipulace a to dělat každý den, stále dokola. A pořád doufat, že lidí, kteří přemýšlí, bude přibývat. Jak si stojíme ukážou volby na Slovensku a pak volby do EUparlamentu.