Choď na obsah Choď na menu
 


5G siete na Slovensku?

25. 4. 2020

 

https://picuscapital.sk/chce-sa-matovic-vedome-podielat-na-postupnom-zabijani-ludi/

Prečo je vláda SR ticho? Chce sa Matovič vedome podieľať na postupnom zabíjaní ľudí?

Prečo je vláda SR ticho? Chce sa Matovič vedome podieľať na postupnom zabíjaní ľudí?

Túto šokujúcu otázku vo svojom blogu na Hlavných Správach uvádza líder strany VLASŤ a ex-sudca najvyššieho súdu Štefan Harabin. Podľa Harabína tu okrem COVIDU 19 máme ďalšie nebezpečentvo, ktoré skutočne nikto na Slovensku nerieši. Ide o zavádzanie 5G sieti, ktoré sú podľa Harabína vysoko nebezpečné a pred rizikom 5g sieti dokonca varuje aj 170 vedcov.

„Kým médiá omieľajú jednu jedinú tému, mimo pozornosti občanov prebieha proces zavádzania 5G sietí na Slovensku. Deje sa to bez akéhokoľvek posúdenia rizík pre zdravie a životy ľudí! Deje sa to napriek tomu, že pred rizikami 5G sietí varuje celosvetová výzva 170-tich vedcov (voxo.eu/elektrosmog/vyzva-vedcov-proti-5G) vrátane štyroch vedcov zo Slovenska:Igora Belyaeva a Michala Teplana so SAV a Jána Jakuša a Ladislava Janouška z martinskej a žilinskej univerzity. Vysoko erudovaní odborníci nás naliehavo varujú, že technológia 5G predpokladá oveľa vyššiu elektromagnetickú záťaž a má preukázateľne škodlivé účinky na ľudí a životné prostredie“ Píše na začiatku svojho blogu Harabin

Prečo je vláda SR ticho? Chce sa Matovič vedome podieľať na postupnom zabíjaní ľudí?

Štefan Harabin taktiež poukázal na veľké množstvo dalších vedeckých výskumov, ktoré jasne poukazujú, že 5G sieť predstavuje nebezpečentvo pre obyvateľov.

Jak vyzrát nad strachem?

Zdroj: Stock Photos: Strach ze Shutterstock.com

„Cituje sa staršia výzva 220 vedcov z viac ako 40 krajín spred dvoch rokov, ktorá poukázala na skutočnosť, že „mnohé nedávne vedecké publikácie ukázali, že EMF ovplyvňujú živé organizmy už pri oveľa nižších úrovniach intenzít, než aké má stanovené väčšina medzinárodných a národných smerníc“.

Matovič je sklamaný z poslancov Smeru, podľa Remišovej je ich ...

SITA/BRANISLAV BIBEL

Účinky zahŕňajú zvýšené riziko vzniku rakoviny, bunkový stres, zvýšené množstvo škodlivých voľných radikálov, genetické poškodenia, štrukturálne a funkčné zmeny reprodukčného systému, poruchy učenia a pamäti, neurologické poruchy a negatívne vplyvy na celkovú pohodu ľudí. Poškodenie sa však nevzťahuje len na ľudskú rasu, ale množia sa dôkazy o škodlivých účinkoch aj na rastliny a zver.

Veľké množstvo vedeckých štúdií poukazuje na ujmu na ľudskom zdraví spôsobenú elektromagnetickými poľami. Medzinárodná agentúra pre výskum rakoviny (IARC) – agentúra pracujúca pre Svetovú zdravotnícku organizáciu dospela v roku 2011 k záveru, že elektromagnetické polia s frekvenciami od 30 kHz do 300 GHz sú možným karcinogénom u ľudí (skupina 2B)“ Harabin poukázal na celosvetové výskumi.

Podľa Harabína je však o tomto vážnom probléme ticho

„Na Slovensku je však o rizikách 5G ticho, a koronavírus-nekoronavírus, nech sa aj chod celého Slovenska zastaví, ale projekt 5G beží ďalej. Toto ignorovanie rizík 5G sietí vyvoláva dojem, že drastické opatrenia proti koronavírusu ničiace ekonomiku štátu a psychiku ľudí sú farizejské a že v skutočnosti vláde vôbec nezáleží na zdraví ľudí, ale na záujmoch korporácií a elít. Lebo v oboch prípadoch hrá podľa nôt, ktoré jej rozdali úradníci v Bruseli a spol.

Prečo pri 5G sieťach, ktoré, ak sa raz spustia, ostanú trvalým faktorom poškodzovania zdravia, zrazu úrad verejného zdravotníctva zatvára oči, keď pri koronahystérii vláda bezprecedentne porušuje aj slobodu vierovyznania, zatvára chrámy a hlavný hygienik rozhoduje dokonca ešte aj o tom, akým spôsobom možno kresťanom podávať sväté prijímanie?

A regulačný úrad sieťových odvetví si ako ponský Pilát umýva ruky, lebo vraj nemá kompetenciu skúmať zdravotné riziká 5G, preto ich neskúma. A bez skúmania rizík, pod rúškom koronakrízy v posledné marcové dni spustil výberové konanie, v ktorom sa má koncom mája rozhodnúť, ktorý telekomunikačný operátor na ktorej frekvencii nás bude ožarovať stokrát intenzívnejším žiarením než dosiať.

Kým sa neposúdi dopad 5G na zdravie ľudí a prírodu, kým sa vedecky nedokáže bezpečnosť tejto novej technológie, musí sa proces zavádzania 5G sietí okamžite pozastaviť. Dokonca aj z dôvodu koronakrízy. Pretože je zaujímavým faktom, že najvyššia úmrtnosť na koronavírus je práve v lokalitách, kde spustili 5G siete. A tam, kde ich niet, je situácia oveľa lepšia. Ak niekto upozorňuje na túto zhodu, označujú ho za konšpirátora.

Ale aj sedliacka logika hovorí, že teľa vystresované vysokou elektromagnetickou záťažou je zraniteľnejšie a ťažšie sa lieči. Čiže vláda a jej poradcovia by mali brať vážne varovania vedcov a v každom prípade, alebo aspoň pre istotu, aby sa nezhoršila situácia, pozastaviť projekt 5G sietí“

Elektromagnetické záření a 5G sítě

***************************************************

 

5G APOCALYPSE - THE EXTINCTION EVENT

 

zdroj: https://tadesco.org/svet-se-bouri-proti-5g-lide-maji-vlastni-teorii-ohledne-aktualniho-deni-a-nenechaji-si-ji-vymluvit/

Svět se bouří proti 5G: Lidé mají vlastní teorii ohledně aktuálního dění a nenechají si ji vymluvit

Nebudete věřit vlastním očím, co se teď děje v zahraničí, zejména v Americe. Když napíšete na stránce youtube.com heslo ,,5G”, jako jeden z prvních výsledků se vám ukáže video od CBC News s názvem: ,,Ne, 5G nezpůsobuje koronavirus“. Má nyní v době psaní článku 10 tisíc vidění, pouze 82 liků, 270 disliků a vypnutou diskuzi. Zvláštní… Co se to děje?

Když heslo změníte na ,,5G koronavirus” abyste se podívali do jaké míry je tohle téma vlastně aktuální, zjistíte, že existuje velké množství videí v angličtině, která se snaží veřejnosti ,,vysvětlit” nebo vyvrátit údajně ,,populární konspirační teorii” o tom, že příznaky koronaviru způsobuje ozáření 5G. Tato videa mají společný ještě jeden jev: Mnoho disliků a mnoho nesouhlasných komentářů. Vypadá to, že lidé v zahraničí ve velkém množství brojí proti 5G, bouří se a média se snaží tuto nevoli potlačit, ale očividně se jim to nedaří.

Jedno z mnoha videí, u kterého lze tento odpor veřejnosti pozorovat, je čerstvá reportáž od CNBC Television z února 2020 s názvem ,,5G infrastruktura bude vybudována bez ohledu na obavy z koronaviru” . Už jen samotný název reportáže je podivný, ale když se podíváte na reakce publika, začne vám dávat smysl. Občané totiž bojují proti 5G, protože mají strach, že právě z tohoto záření onemocní. Je jich tolik, že se to dostalo i do televize! Ale příslušné autority tomu přesto nehodlají věnovat pozornost.

Na videu je zajímavé, že má nyní 50 500 vidění, pouze 164 liků a 388 disliků. Diskuzi zatím nevypli. A v této diskuzi si můžete přečíst doslova neuvěřitelné příspěvky. Kdo nevěří, ať tam běží a podívá se sám:

Zastavte 5G a koronavirus zmizí.
Nepřipadá vám divné, že korona vypukla v místě kde je zapnuté 5G a tam kde není, nemocní nejsou?
Co když 5G spouští symptomy a ne ten virus?
– S tím souhlasím, ale řetězec není kompletní. Hlavní problém je nedostatek vitamínu D. Ozáření člověka radiofrekvencemi mu oslabí imunitu, takže se v něm virus mnohem rychleji namnoží.
– Podívejte se na projev Dr. Johna Colemana, který vysvětluje, jak dělal výzkum vlivu frekvencí EMF, které navyšovaly životní cykly nejsmrtelnějších virů, včetně AIDS a eboly. Díky tomu se rychleji replikují, což člověka zabíjí rychleji, než má jeho tělo šanci se bránit. Věř mi … oni to vědí. Proč si myslíte, že nás nutili přijmoutt 5G, aniž by zkoumali účinky mikrovln na lidské zdraví?
Díky koronaviru nás zavřeli doma pod výhružkou zatčení. Velice chytrý způsob, jak nám zabránit, abychom protestovali proti budování věží s 5G
Koronavirová úmrtí jsou způsobená 5G radiací.
Korona je jenom odvádění pozornosti od 5G.
5g zabíjí, ne ten virus.
Někde jsem četl, že korona virus je vedlejší efekt 5G mikrovln v frekvenci 60GHz, které znemožní hemoglobinu v těle navázat kyslík a z toho jsou potom problémy s dechem a jiné.
– Četl jsem to samé, i to může zposobovat náhlé kolapsy.
Je zajímavé, že Wuhan v Číně je pilotní město pro 5G a zároveň kolébka koronaviru.
Tak 5G vypněte a dokažte nám, že jsou to jenom konspirace a že 5G nemá s koronavirem nic společného! Proberte se.
Je čas povstat.
Jestli to zapnou naplno, tak umřou všichni.
Největší skandál vůbec. Zkorumpované telekomy, politici, média i byrokraté. Jsou tisíce nezávislých výzkumných studií prokazujících nepříznivé biologické a zdravotní účinky ozáření EMF / RF a všichni ti zkorumpovaní šmejdi ignorující vědu to táhnou dál, starají se jenom o sebe.
Moje žena má z 5G závažné migrény, zjistili jsme to ve Švýcarsku. Tohle není bezpečná technologie a do budoucna to nedopadne dobře. Tahle situace je skoro neuvěřitelná.
Jen tady zkuste dát věž s 5G, podpálíme ji.
To je jejich plán, přímo do našeho ksichtu.
My se nebojíme. Lidi, vy víte co máte dělat, až uvidíte věž.
5G je zbraň proti lidem.
Všude kde dali věže s 5G umírají stromy a divoká zvířata.

…. a seznam výkřiků nadále pokračuje. To samé můžete číst i ZDE a pod mnoha dalšími videi.
Příspěvků je nyní přes 500, jeden je více alarmující než druhý. Strach a nedůvěra obyvatel je veliká a znepokojivá.

Zatímco na českém internetu můžeme najít pouze některé přeložené studie a vznikají první filmy, o čem se u nás vůbec nemluví je to, že po světě proběhla celá řada demonstrací proti 5G. Veřejnost se proti nové technologii bouří nejenom za klávesnicí, ale organizuje se.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: Svět se bouří proti 5G: Lidé mají vlastní teorii ohledně aktuálního dění a nenechají si ji vymluvit

 

 

 

zdroj: https://tadesco.org/je-vrazednym-pomocnikem-koronaviru-sit-5g/

Děsivé na léčbě koronavirem kriticky onemocněných pacientů je skutečnost, že tito netrpí „virovým zápalem plic,“ ale spíš neschopností absorbovat a přenášet ve své krvi kyslík.

Což je názor pohotovostního lékaře Jednotky intenzivní péče v New Yorku Cameron Kyle-Siddela, který na několika svých detailních videích dokazuje, že koronavirus není druhem virového zápalu plic. „Léčíme špatnou nemoc“ říká. „A ventilátory ničí plíce pacientů.“

K čemuž  dodává:

COVID-19, jak já to vidím, není zápalem plic a proto by jako zápal plic neměl být léčen. Spíš se jeví jako druh virem indukované (vyvolané) choroby, nejvíce ze všeho připomínající nemoc z vysokých výšek. Jako kdyby desetitisíce obyvatel New Yorku sedělo v kabině letadla letícího ve výšce 10 kilometrů, ve které kdosi pomalu snižuje tlak. Čímž těmto pasažérům dochází kyslík.

Takže tito lidé umírají na nedostatek kyslíku a nikoli na virový zápal plic.

To znamená, že jejich plíce fungují normálně. A ventilátory tím, že v plicích zvyšují tlak, tyto plíce ničí.

JAK KREV PŘENÁŠÍ KYSLÍK?

Jak ale mohou všichni tito pacienti trpět nedostatkem kyslíku, když jejich plíce fungují normálně?Jestliže máme dospět k jedině možné odpovědi na tuto otázku, musíme porozumět tomu, jak krev kyslík přenáší. Je to fascinující víc, než byste čekali.

Při normálním fungování se jedna molekula hemoglobinu váže se čtyřmi molekulami kyslíku, čímž se vytváří oxyhemoglobin. Avšak k tomuto vázání lze dospět jen díky jevu, který se nazývá „částečný tlak“ a znamená asi tolik, že koncentrace kyslíku v plicních tkáních je vyšší než koncentrace kyslíku na hemoglobinové molekuly (zjednodušeně se tedy dá říci, že kyslík pak „přeskakuje“ na hemoglobin, aby se částečný tlak vyrovnal).

Avšak 5G, čili radiace páté generace, mění pórovitost buněčných membrán a některým molekulám i ionickým částicím tak dovoluje pohybovat se skrze tyto membrány snadněji, čímž jsou jiné molekuly (či rozpustné plyny jako kysličník uhličitý), které by shora popsané „přeskočení“ mohly uskutečnit, odsunovány stranou.

A tak se působením 5G nejen mění buněčná propustnost, ale do těla se uvolňují i peraxinitrity, čili zánět produkující molekuly pustošící jiné buňky, které v krvi kolem těchto peraxinitritů proudí.

A důsledek takovéhoto procesu? Radiace 5G snižuje schopnost červených krvinek přenášet kyslík. Kyslík v krvi lidí ubývá.

Toto vše se pravděpodobně dnes odehrává všude na světě, kde jsou lidé radiaci 5G vystaveni – a koronaviru se dostalo té pochybné slávy, že shora popsané podmínky a příznaky vystupňoval až k masovému umírání.

Z webu Natural News vybral a přeložil Lubomír Man

Tak proto maže Google a jeho YouTube zmínky a videa o spojitosti koronaviru a sítě 5G?