Choď na obsah Choď na menu
 


31. 3. 2020
 

Bill Gates chce zaočkovať 7 miliárd ľudí

 
 
 
 
Nová studie odhaluje: Úmrtnost na vakcínu proti chřipce je vyšší než na covid-19
 
Pravda o vakcínách – W.H.O. i Youtube zuří, jak se lidé stále více dozvídají šokující pravdu!
 
 
zdroj: https://zemavek.sk/vallo-a-gates-bratislava-bude-povinne-s-ruskami-az-do-vakcinacie/?fbclid=IwAR2m5PORnOxA3JqcbLsAFNMnw4EhxOWJJfq904wTdJGb8wUtYMROC6qFt2c&__cf_chl_jschl_tk__=453fffa536a7bbd75b9186b6e57a6a41a1a05035-1588163767-0-ARjyi-YWWJ3Zw1ODZ38wGUPbvQ8m3bDgFKaG0zWWgOsyj7sJh6wQ2VRbR5d3-tu3K7KwugaOWfMJJ_d8l5kEzsCjRLetaY0F4wl-tQcyZN-946sVg5zuC39kOjrIeGNxld9eLRYcSAicPre80uQD0C12b27EMjstQI6FLPZvnaGWtldKNkoQlms7hh63ptYZxBgPzBYwPqf3IToNcZpOI0LFCHptl2bufcsa8AbRxRVf0UTPyl2FzKhqEM_YskwacD3mbz_RxIaHGq10U2v6cxapdTVLhKQCGqKNA1M7lXgcKga_4EZn3q-iN1pPpbplYZKUVjVM0uBysZmRznlncttI-KAD0PJQDOwMzapIHycTULwbOH1gWg8YKY027aitle_QeNtfu-DfckNA3I_MXvmQiTpjtdJfdhNB6Cc_QoTtfLMfD3VpFMBaETigTB1WEyNusJohIpfMfzNabms7mdw

Vallo a Gates: Bratislava bude povinne s rúškami až do vakcinácie

· Čas čítania: 2 min.
Koláž: Zem&Vek

Primátor Bratislavy Matúš Vallo sa aktuálne nechal počuť, že na online konferenčnom sedení s veľkopodnikateľom a sponzorom WHO, Billom Gatesom, dostali pokyn: „Primátori, zvykajte si, že toto bude nový normál. Pokým nebude vynájdená vakcína, tak koronavírus tu bude. Myslieť si, že vyhubíme hnusobu, nie je realita. Musíme si na to zvyknúť a potrvá to mesiace,“ povedal Vallo v rozhovore, v ktorom tiež pripustil, že si vie predstaviť, že v nejakom režime budeme nosiť rúška ešte aj o rok. „Rúška budú, pokým nebude vynájdená vakcína,“ dodal.

Vallo si veľmi pochvaľuje skutočnosť, že ľudia v hlavnom meste prejavili v súčasnej situácii obrovskú disciplínu, sú zodpovední a rúška sa pre nich stali úplnou samozrejmosťou. Aj napriek disciplinovanosti bude otvárajúce sa prevádzky v meste kontrolovať polícia. Tá by okrem rozdávania pokút mala podľa slov Valla aj prísne kontrolovať dodržiavanie smerníc v duchu hesla „spolu to zvládneme“.

Primátor hlavného mesta priznal, že Bratislava má od jedného operátora aj dáta o tom, kde sa zdržiava najviac ľudí a polícia už od začiatku krízy kontroluje nosenie rúšok. „Pred dvoma týždňami bolo len na hrádzi cez víkend do mestskej polície 180 upozornení,“ povedal Vallo a v kontexte nosenia rúšok doplnil, že boli rozdané aj pokuty. V niektorých prípadoch sa sumy vyšplhali až na stovky eur.

Poznámka: https://senicanahlas.estranky.sk/clanky/slovensky-politik/eset---progresivne-slovensko.html

Na snímke vľavo Matúš Vallo, vpravo sponzor jeho kampane a majiteľ ESETu a protikorupčnej nadácie, miliardár Miroslav Trnka
 *****************************************************
 
zdroj: https://naseveru.org/2020/04/04/pouzivanie-vakcin-sposobujucich-potraty/

Vakcinácia a jej následky ..

Nová studie odhaluje: Úmrtnost na vakcínu proti chřipce je vyšší než na covid-19

 

Pravda o vakcínách [DOKUMENT]

 

zdroj: https://www.badatel.net/tajny-dokument-odhalil-ako-hexa-vakcina-usmrtila-36-nemluvniat/?fbclid=IwAR33quI4ntg9Novuf5mCICfmPIG8zLf05oOHjG_Zoz9fhvzQKqY_ke_Xz9c

Vakcína určená na Slovensku 2 mesačným deťom spôsobila už 36 úmrtí  12/04/2019

Tajný dokument odhalil ako Hexa vakcína usmrtila 36 nemluvniat
 
 

Keby boli všetky vakcíny skutočne také „bezpečné a účinné“, ako bežne tvrdí establišment zdravotných úradov a vládni idioti, potom by za obdobie 2 rokov nezomrelo 36 nemluvniat na vakcínu 6 v 1, známu ako „Infarix Hexa“, vyvinutú farmaceutickým gigantom GlaxoSmithKline (GSK).

Utajované dokumenty, ktoré nedávno vyniesla na povrch a zverejnila webová stránka „Initiative Citoyenne“, dokazujú, že bolo najmenej 1 742 nepriaznivých reakcií, z ktorých 503 bolo klasifikovaných ako „vážne“.

No z tých vážnych, bohužiaľ, už zmienených 36 detí zomrelo. Došlo k tomu v období od 23. októbra 2009 do 22. októbra 2011 – no GSK ich vôbec neohlásila.

Prekvapujúce informácie, obsiahnuté v tomto 1 271-stranovom dokumente, odhaľujú, že v súvislosti s vakcínou Infanrix Hexa dochádzalo najmenej k 1,5 úmrtiam mesačne – a to boli len úmrtia, ktoré boli ohlásené.

Pri zvážení toho, že len 1 – 10 % nepriaznivých reakcií na vakcínu končí v oficiálnych štatistikách, mohol byť počet úmrtí oveľa vyšší.

Podľa verejne dostupných údajov väčšina nemluvniat, ktorých smrť nastala po vakcíne Infanrix Hexa, zomrela v priebehu niekoľkých dní po očkovaní. Tri z týchto nemluvniat podľa údajov zomreli pár hodín po podaní vakcíny.

„Nejde o 14 úmrtí, zaznamenaných GSK v období od októbra 2009 do konca októbra 2011, ako sme pôvodne počítali, ale o 36 (14 od 2010 do 2011 a 22 od 2009 do 2010),“ uviedla stránka Initiative Citoyenne.

„Okrem týchto 36 úmrtí [bolo] najmenej 37 ďalších úmrtí (zväčša náhlych smrtí), čo od zavedenia vakcíny v roku 2000 dáva spolu najmenej 73 úmrtí, a opäť sa to týka len úmrtia na náhlu smrť.“

Pre ďalšie správy o vakcínach si určite pozrite stránku Vaccines.news.

Nielen MMR vakcína, ale aj Infanrix Hexa spôsobuje AUTIZMUS

Tento zhruba 24-mesačný prehľad poškodení a úmrtí, spôsobených vakcínou Infanrix Hexa, je doplnený výskumom, uverejneným o niekoľko rokov neskôr, ktorý dáva vakcínu do súvisu s permanentným autizmom a poškodením mozgu (zdroj).

Ako sme v tom čase uviedli, talianske úrady vyhlásili, že táto multivalentná vakcína obsahujúca smrtiace chemické látky, ako sú thimerosal (ortuť), hliník, formaldehyd (jed na potkany), geneticky upravené zložky vírusov a celý rad chemických konzervačných látok, je zodpovedná za vznik autizmu u mladého chlapca, po prijatí troch odporúčaných dávok očkovania.

Petíciu spustenú rodičmi chlapca talianske Ministerstvo zdravotníctva najprv odmietlo, nabádajúc ich, aby podali žalobu.

Totižto, na rozdiel od Slovenska či Spojených štátov, v Taliansku sú farmaceutické firmy vyrábajúce vakcíny za poškodenia a úmrtia spôsobené ich produktmi brané na zodpovednosť.

Títo rodičia svoj spor nakoniec vyhrali, stanoviac tým aspoň v Európe precedens, že vakcíny môžu spôsobovať a aj spôsobujú autizmus, a že nie sú stopercentne bezpečné a účinné, ako tak notoricky tvrdí očkovací priemysel.

Taliansko už vyhlásilo, že MMR spôsobuje autizmus, hoci priemysel tvrdí opak

Niekoľko rokov pred týmto vyhlásením, ktoré bolo spochybnené talianskym Ministerstvom zdravotníctva, urobil podobné vyhlásenie týkajúce sa vakcíny MMR proti osýpkam, mumpsu a ružienke, taliansky sudca Lucio Ardigo.

Chlapec zaočkovaný vakcínou MMR bol „poškodený nezvratnými komplikáciami z dôvodu očkovania (trivalentnou MMR)“, píše sa v oficiálnych dokumentoch súdu, súvisiacich s prípadom.

Povedané inak, MMR naozaj spôsobuje autizmus a rodičia, ktorí chcú svoje deti chrániť pred potenciálnym spôsobením trvalého, celoživotného poškodenia mozgu, by urobili najlepšie, keby sa mu úplne vyhli.

A nielen tejto jednej, ale tiež ostatným vakcínam, z ktorých u žiadnej sa nikdy vedecky nedokázalo, že je bezpečná a ani účinná.

„Keď uvážime tieto informácie, je nejaký dôvod čudovať sa, že malé deti zomierajú po prijatí očkovaní obsahujúcich tieto látky?“ pýta sa odborníčka na očkovanie Christina Englandová, ktorá píše pre GreenMedInfo.

„Spoločnosť GlaxoSmithKline sa môže snažiť zakrývať pred nami fakty, no nemôžu ich skrývať večne. Vakcína Infanrix Hexa by mala byť okamžite stiahnutá z trhu.“

Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

 

Kdo má pravdu o vakcínách? Souboj doktor VS pacient

 

Pravda o vakcínách – W.H.O. i Youtube zuří, jak se lidé stále více dozvídají šokující pravdu!

 

 

Dr. Mikovitsová - Co se sta ne, pokud se schválí povinné očkování?

 

ČT2: Nedej se plus - Utajená data (o důsledcích očkování)

OČKOVÁNÍ JE ORGANIZOVANÝ ZLOČIN - Mudr Tomáš Lebenhart

 

 

Používanie vakcín spôsobujúcich potraty bolo zamlčiavané po celé desaťročia

V našom článku Vakcíny spôsobujúce potraty sú otvorene propagované v kruhoch Pro-Vaxx, sme ukázali, že existuje tlak po vakcínach, ktoré spôsobujú spontánne potraty, a to všetko v mene kontroly rastu populácie. V tomto článku sa zaoberáme tým, ako sa takéto očkovanie údajne používa – skryto – na celom svete. Začneme pomerne nedávnym incidentom v Keni.

 

Obmädzenie rastu populácie v Keni

V roku 2014 katolícky biskupovia rozšírili po Keni obvinenia, že na miliónoch dievčat bola tajne použitá vakcína proti tetanu, ktorá spôsobuje potraty. Podľa LifeSiteNews zo 6. novembra 2014:

Katolícki biskupi z Kene žalujú dve organizácie pri OSN zo sterilizácie miliónov žien pod programom očkovania proti tetanu sponzorovaným keňskou vládou.

Podľa vyhlásenia, ktoré v utorok zverejnilo Združenie katolíckych lekárov v Keni, organizácia našla antigén, ktorý spôsobuje potraty po očkovaní, ktoré Svetová zdravotnícka organizácia a UNICEF dali 2,3 miliónu dievčat a žien. Kňazi v celej Keni údajne radia svojim kongregáciám, aby vakcínu odmietli.

“Poslali sme šesť vzoriek z rôznych oblastí celej Kene do laboratórií v Južnej Afrike. Testovania ukázali, že všetky boli pozitívne na antigén HCG,” uviedol pre LifeSiteNews Dr. Muhame Ngare z Mercy Medical Center v Nairobi. „Všetky obsahovali HCG (human chorionic gonadotrophin).“

Dr. Ngare, ktorý je hovorca Združenia katolíckych lekárov v Keni, uviedol vo svojom bulletine, ktorý bol vydaný 4. novembra. „Toto potvrdilo naše najhoršie obavy; že táto kampaň Svetovej Zdravotníckej Organizácie (WHO) nie je o eradikácii novorodeneckého tetanu, ale o dobre koordinovanej násilnej regulácii rastu populácie pomocou hromadnej sterilizácie a vakcíny regulujúcej plodnosť. Tieto dôkazy boli predložené ministerstvu zdravotníctva v Keni pred tretím kolom očkovania, ale boli ignorované. “[1]

Podľa týchto biskupov a lekárov, keď dôjde k otehotneniu u očkovaných žien, antigén HCG „vyvoláva tvorbu protilátok, ktoré spôsobujú potrat“. Zistilo sa, že táto vakcína sa podáva v „neslýchaných piatich dávkach“; ženám v plodnom veku; a „bez obvyklej fanfáry vládnej publicity.“ [2]

V roku 2015 Health Impact News informovali o tom, že keňskí biskupi bojkotovali aj súčasný program očkovania proti detskej obrne:

Podľa najnovších správ sa Keňská konferencia katolíckych biskupov (KCCB) rozhodla bojkotovať súčasný program očkovania proti detskej obrne, pretože sa domnievajú, že vakcína vyrobená indickým Sum inštitútom môže obsahovať estradiol, derivát estrogénového hormónu, o ktorom sa verí, že spôsobuje neplodnosť. [3]

Dôkladná analýza tejto kontroverznej tetanovej vakcíny bola uvedená v časopise Open Access Library Journal, kde v článku HCG Found in WHO Tetanus Vaccine in Kenya Raises Concern in the Developing World autori článku komentujú:

V roku 1993 Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) oznámila svetu, že majú „vakcínu na kontrolu pôrodnosti“ pre „plánovanie rodiny“. Publikovaný výskum ukazuje, že v roku 1976 vedci WHO spojili tetanický toxoid (TT) s ľudským choriónovým gonadotropínom (hCG), čím sa vytvorila vakcína na kontrolu pôrodnosti. Spojenie TT s hCG spôsobuje, že imunitný systém napadne tehotenské hormóny. Očakávané výsledky sú potraty u žien už tehotných a / alebo neplodnosť u žien, ktoré ešte neboli gravidné. Opakované očkovania predlžujú neplodnosť.

Vedci WHO v súčasnosti pracujú na účinnejších vakcínach proti plodnosti pomocou rekombinantnej DNA. Publikácie WHO ukazujú dlhodobý záujem o zníženie rastu populácie v nestabilných „menej rozvinutých krajinách“. V novembri 1993 sa objavili katolícke publikácie, ktoré tvrdia, že abortívna vakcína sa používa ako profylaktický tetanus. V novembri 2014 katolícka cirkev potvrdila, že takýto program prebieha v Keni.

Tri nezávislé biochemické laboratóriá akreditované v Nairobi testovali vzorky z ampuliek vakcíny proti tetanu WHO, ktoré boli použité na očkovania v marci 2014 v Keni, a našli v nich hCG, kde by nemal byť žiadny prítomný. V októbri 2014 katolícki lekári získali 6 ďalších injekčných ampuliek a testovali sa v 6 akreditovaných laboratóriách. HCG bol opäť nájdený v polovici týchto vzoriek.

Laboratórium spoločnosti AgriQ Quest v Nairobi v dvoch súboroch analýz následne opäť zistilo hCG v rovnakých injekčných ampulkách s vakcínami, ktoré boli predtým testované pozitívne, ale v ďaľších 52 vzorkách, ktoré podľa WHO boli injekčné liekovky s vakcínou použitou v kampani 40 v Keni, však nezistili žiadny hCG, ktoré mali rovnaké identifikačné čísla šarží ako liekovky, ktoré boli pozitívne na hCG.

Vzhľadom na to, že tehotenský hormón hCG sa našiel v najmenej polovici vzoriek vakcín WHO, ktoré boli známe medzi lekármi, ktorí sa podieľali na očkovaní, náš názor je, že „anti-tetanová“ kampaň bola primerane spochybnená katolíckym združením lekárov v Keni ako front pre zníženie rastu populácie [4].

 

Rozhovor (v angličtine) s Dr. Wahome Ngare o očkovacom programe v Keni, ktorý spôsobil potraty

Regulácia populácie v ďalších krajinách

Publikované použitie očkovacích látok spôsobujúcich potraty sa neobmedzuje iba na Keňu. Je to zjavne globálny škandál, ku ktorému došlo v niekoľkých krajinách v posledných niekoľkých desaťročiach.

Takmer vždy ide o rovnaké vakcíny s hCG pre ženy v plodnom veku. Napríklad Dr. Mercola píše:

Zistilo sa, že bezplatné tetanové vakcíny dávané mladým ženám v plodnom veku, boli po roky ponúkané v krajinách ako Tanzánia, Nigéria, Mexiko a Filipíny, obsahujú ľudský choriový gonadotropín (hCG), ktorý spôsobuje samovoľné potraty, ak žena otehotnie. [ 5]

Tu píšeme o niekoľkých krajinách, ktoré sa zdajú byť cielene zamerané týmito vakcínami.

 

Filipíny

David Morrison píše nasledujúce v roku 1996 pre Inštitút pre výskum populácie:

Filipínske ženy mohli byť nevedomky očkované proti otehotneniu, uvádza sa v nedávnej štúdii organizovanej Federáciou filipínskych lekárov (PMA). Štúdia testovala náhodné vzorky tetanovej vakcíny na prítomnosť ľudského chorionického gonadotropínu (hCG), hormónu nevyhnutného pre vznik a udržanie gravidity.

U individuálnych žien, ktoré potratili po očkovaniach proti tetanu, sa zistilo, že už majú protilátky proti hCG. Vilma Gonzalesová mala dva potraty po vakcináciach proti tetanu a tak dostala podozrenie. Nechala si urobiť krvné testy na anti-hCG protilátky a podľa jej veľkého zármutku zistila, že boli prítomné „vo vysokých hladinách.“…

Možnosť, že filipínskym ženám bola tajne podávaná abortívna vakcína, získala širokú pozornosť po tom, čo medzinárodná skupina Human Life International informovala o zvláštnych vakcinačných programoch proti tetanu na Filipínach, v Mexiku a Nikarague. Svetová zdravotnícka organizácia sa zameriavala iba na ženy vo veku od 15 do 45 rokov – ženy v plodnom veku – na opakované očkovania proti tetanu [6].

 

Mexiko

V roku 1974 Santa Cruz Sentinel informoval o:

Chýry o tom, že osoby predstierajúce byť očkovacím tímom dávali injekcie školským deťom, ktoré ich sterilizovali, a ktoré donútili zdravotnícke orgány, aby dnes pozastavili všetky očkovacie jednotky a vyslali políciu do škôl v Mexico City. Tisíce rodičov zaútočili v utorok na rôzne školy v oblasti Mexico City a vzali svoje deti domov. Očakáva sa, že dnes tisíce detí zostanú doma…

Volajúci ľudia do novín a televíznych staníc oznámili, že sterilizačné štáby sú chránené policajnými sprievodníkmi a že medzi nimi sú bieli muži a ženy, ktorí „vyzerajú ako cudzinci“. [7]

 

Nigéria

Článok z roku 1988 v The Lancet uvádza:

Populačné agentúry preto dôrazne varovali, aby v Nigérii znížili mieru rastu populácie prostredníctvom dôkladných programov plánovaného rodičovstva, „inak by budúca generácia Nigérijcov nemala dostatok potravín, bývania, vzdelávania, zdravotníctva a pracovných miest.“ …

Počas nedávnej národnej imunizačnej kampane (očkovanie proti detským chorobám a tetanický toxoid pre tehotné ženy) v niektorých dedinách ženy utiekli a schovali sa v kríkoch, pretože si myslia, že dostanú injekcie, ktoré im zabránia mať deti. [8]

Zdá sa, že pokračujúce pokusy o kontrolu rastu populácie v krajine vyvolali odvetu. V roku 2013 The Guardian uvádza:

Najmenej deväť žien bolo zastrelených v severnej Nigérii, keď očkovali deti proti detskej obrne, ozbrojencami, ktorí sú podozriví, že patria do radikálnej islamskej sekty.

Tieto vraždy boli prirovnané k radom ďaľších podobných incidentov v Pakistane v decembri, v ktorých bolo zastrelených päť žien, ktoré očkovali proti detskej obrne, zrejme islamistickými militantkami. Zároveň to tiež signalizovalo novú vlnu nepriateľstva voči imunizačným programom v Nigérii, kde niektorí klerici tvrdia, že vakcíny sú súčasťou západného sprisahania, aby sterilizovali mladé dievčatá a eliminovali moslimskú populáciu. [9]

 

Thajsko

Podľa Nadácie Akha Heritage (v roku 1991?)

Najzávažnejšie obavy v Thajsku vyvoláva použitie vakcíny proti tetanu, ktorá sa používa u tehotných žien v Akha, o ktorej sme preukázali, že spôsobila okamžité samovoľné potraty do 24 hodín po injekcii.

S touto vakcínou prišlo však aj niekoľko ďalších obáv.

Po prvé, ženám očkovaným v Akha to nemalo byť účtované, ale v mnohých prípadoch to tak je.

Po druhé, vakcína proti tetanovému toxoidu sa NESMIE podávať počas tehotenstva. Napriek tomu ju Thajčania používajú týmto spôsobom. Ženy sa sťažujú na horúčky a pocity šoku.

Po tretie, z toho, čo sme zistili, thajské lekárske kliniky požadovali, aby ženy mali očkovaciu sekvenciu pre KAŽDÉ tehotenstvo.

Po štvrté, thajský zdravotnícky personál opakovane informoval ženy v Akha, že ak neakceptujú vakcínu počas tehotenstva, nedostanú pre dieťa ID kartu. To je dosť na to, aby to mnoho žien vystrašilo a aby prijali vakcínu aj napriek tomu, že všetci vedia, že mnohé zo žien, ktoré boli očkované, okamžite strácajú svoje deti.

Kontaktovali sme Svetovú zdravotnícku organizáciu( WHO) v Bangkoku v súvislosti s touto situáciou a o ktorej bolo povedané, že ženy v Akha sa musia nechať očkovať, a bolo nám povedané, že lekárske praktiky, ktoré miestni zdravotnícki úradníci zvažujú, môžu mať prednosť pred „otázkami ľudských práv“. Do je teda dosť šokujúce! [10]

 

 

 

Brazília, Argentína a ešte niečo z Filipín

V roku 2008 Dr. Mercola zhrnul tieto kampane v Brazílii a Argentíne, ktoré podobne ako ostatné diskutované krajiny boli zamerané na ženy vo fertílnom veku:

Oveľa novším prípadom nelogických hromadných očkovaní proti malému zdravotnému problému je masívny povinný program očkovania v Brazílii, ktorý vzbudil podozrenie medzi medzinárodnými pro-life aktivistami, ktorí poznamenávajú, že tento program je podobný ostatným vakcinačným programom v posledných rokoch, ktoré obsahovali skryté sterilizačné činidlo vo vakcínach.

Kampaň na „zničenie rubeoly“ sa začala začiatkom augusta tohto roku a nariadila očkovanie pre všetky ženy vo veku 12 až 49 rokov a 12 až 39 rokov pre mužov; celkom pre 70 miliónov ľudí, napriek tomu, že iba 17 brazílskych detí ročne utrpí vrodenými poruchami, ktoré sú spôsobené touto chorobou.

Adolfo Castañeda z Human Life International poznamenáva, že práve pred dvoma rokmi vedci zistili, že vakcína proti rubeole, ktorá sa používala v podobnej kampani v Argentíne obsahovala ľudský choriový gonadotropín (hCG).

„Podozrenie, ktoré viedlo k vyšetrovaniu vakcíny rubeoly, bolo spôsobené skutočnosťou, že v Argentíne bolo len veľmi málo prípadov choroby, ktorá si nezaslúžila rozsiahlu kampaň,“ uviedol Castañeda a dodal: „…vek žien je rovnaký ako u tých, čo dostali vakcíny v Nikarague, ktoré obsahovali ten istý hormón, ktorý sterilizuje ženy po tom, čo ho dostali, a je podobný veku tých, ktoré dostali iný sterilizačný hormón na Filipínach. “[11]

 

Záver

Možno by sme mohli takto pokračovať ďalej a ďalej, ale teraz by už malo byť jasne vidieť, že vakcíny sa na celom svete používajú úmyselne a tajne na vraždu nenarodených detí a na zabránenie úspešnému tehotenstvu. Zdá sa, že by to malo udržať svetovú populáciu „pod kontrolou“, ako si to globalisti otvorene želajú.

A predstavujem si, že to isté sa deje vo viac industrializovaných krajinách, pretože všade je záujem o kontrolu rastu populácie.

 

Komentár: Vo väčšine západných krajín Európy dochádza k poklesu rastu populácie už nejaký čas. Programom globalistov je zaplaviť tieto krajiny prívalom emigrantov z krajín islámskeho sveta. 

 

Je načase, aby sa tí, ktorí by mali vedieť už lepšie, aby sa prebudili a snažili sa odhaliť zlo za takýmito očkovaniami. Nasledujúce slová Dr. Wahome Ngare z Keňsko-katolíckej lekárskej asociácie sú skvelou radou v boji proti takémuto trendu; Zatiaľ čo ako reformovaný protestant nepodporujem katolicizmus, oceňujem čo robí katolícka cirkev v boji proti očkovaniu v Keni. Nech je to inšpirácia pre protestantské cirkvi. Ngare hovorí:

Dr. Wahome Ngare

Reputácia Svetovej zdravotníckej organizácie bola v minulosti už mnohokrát spochybňovaná, ale pre vyvrátiteľné dôkazy a veľkú časť informácií, ktoré médiá podrobia senzibilizácii, sa takto dostávajú z toho beztrestne. Katolícka cirkev v Keni ponúkla svetu nevyvrátiteľné dôkazy v prípade kampane na odstránenie vakcíny tetanu, ktorá jasne demonštruje násilnú a tajnú sterilizáciu ich komunity. Koľko ďalších škôd a dôkazov bude svet ešte požadovať, než prijme opatrenia? 

Toto nie je africký problém; nejde o rasový problém. Je to problém dobra proti zlu. Pasivita umožňuje zlu mať úspech a prosperovať. Je na čase, aby jednotlivci, ktorým na tom záleží, pochopili, že jediný spôsob, ako poraziť zlo je konfrontovať ho a konať v oblasti ich priameho vplyvu, napr. doma, na pracovisku a v ich miestnych komunitách.

Táto šanca sa nesmie premárniť. Katolícka cirkev v Keni sa zapojila a bude ostražitá. Vyzývame však ľudí a súkromné organizácie dobrej vôle z celého sveta, aby sa spojili a podporili katolícku cirkev v Keni v boji proti excesom tejto organizácie. “[12]

 

Komentár: Takže WHO alebo Svetová zdravotnícka organizácia (alebo tí, ktorí ťahajú za jej nitky), má dlhoročné skúsenosti s podávaním očkovacích látok so skrytými prísadami, o ktorých je známe, že sú škodlivé pre tých, ktorí by ich dostali. Zvážte to, keď budete počuť o budúcom vytvorení vakcíny, ktorú musí mať „každý“. Za tým môže byť veľmi zlá agenda

Tý, ktorý by si chceli ešte ďalej pozrieť exposé o šéfovi Svetovej zdravotníckej organizácie Tedrosovi Adhanomovi, a o katastrofálnych dôsledkoch jeho pôsobenia ako Ministra zdravotníctva v Etiópii, v rokoch 2005 až 2012, si môžu pozerať toto video (v angličtine):

 

 

Poznámky:

[1] Steve Weatherbe, ‘A mass sterilization exercise’: Kenyan doctors find anti-fertility agent in UN tetanus vaccine (LifeSiteNews.com, November 6, 2014). Retrieved August 12, 2015, from https://www.lifesitenews.com/news/a-mass-sterilization-exercise-kenyan-doctors-find-anti-fertility-agent-in-u.

[2] Ibid.

[3] Christina England, “Dr. Ngare Confirms That a Second Vaccine Has Been Contaminated With Hormones Known to Cause Infertility,” Health Impact News (August 17, 2015). Retrieved August 26, 2015, from http://vaccineimpact.com/2015/vaccines-laced-with-sterilizing-hormone-discovered-in-kenya-who-is-controlling-population.

[4] John W. Oller, Christopher A. Shaw, Lucija Tomljenovic, et al., HCG Found in WHO Tetanus Vaccine in Kenya Raises Concern in the Developing World (Vol.4 No.10, October 2017), Open Access Library Journal, 4, 1-32. doi: 10.4236/oalib.1103937. Retrieved April 15, 2019, from
https://www.scirp.org/Journal/PaperInformation.aspx?PaperID=81838

[5] Dr. Mercola, Prominent Scientist Warns of HPV Vaccine Dangers (October 25, 2008). Retrieved April 8, 2019, from https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2008/10/25/prominent-scientist-warns-of-hpv-vaccine-dangers.aspx

[6] David Morrison, “Bad blood in the Philippines?,” Population Research Institute (November 1, 1996). Retrieved April 10, 2019, from https://www.pop.org/bad-blood-in-the-philippines/

[7] Santa Cruz Sentinel, “Vaccination Protests By Mexican Parents” (Wednesday, Dec. 11, 1974), 5.

[8] The Lancet, “Nigeria: A well-meaning but controversial population policy” (June 4, 1988).

[9] David Smith, “Polio workers in Nigeria shot dead,” The Guardian (February 8, 2013). Retrieved April 8, 2019, from https://www.theguardian.com/world/2013/feb/08/polio-workers-nigeria-shot-dead

[10] The Akha Heritage Foundation, “Vaccination Index” (1991). Retrieved April 10, 2019, from http://www.akha.org/content/vaccinations/index.html

[11] Dr. Mercola, Prominent Scientist Warns of HPV Vaccine Dangers. Mercola quotes from Matthew Cullinan Hoffman, “Massive Brazilian Vaccination Raises Suspicions of Covert Sterilization Program,” LifeSiteNews.com (August 14, 2008). https://www.lifesitenews.com/news/massive-brazilian-vaccination-raises-suspicions-of-covert-sterilization-pro

[12] Christina England, “New Fertility-Regulating Vaccines are Being Tested in India,” The Liberty Beacon (June 3, 2018). Retrieved April 13, 2019, from http://www.thelibertybeacon.com/new-fertility-regulating-vaccines-are-being-tested-in-india/

 

 

Sott archív: Population control: The covert decades-long use of abortion causing vaccines around the world

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

 

- video

 

 

 

 

 

 

 

Více než 2000 očkovaných dětí zemřelo v USA - taková je cena podnikání

17.10.2012 zdroj: http://www.vlastnihlavou.cz     http://www.celostnimedicina.cz

Publikováno | Autor: admin

Japonští vládní činitelé vydali počátkem března 2011 lékařům příkaz zastavit NEPOVINNOU vakcinaci proti pneumokoku a hemofilu (haemophilus influenzae type B vaccine – HIB) neboť následkem těchto očkování zemřely už 4 děti. Daleko horší informace – týkající se dětí v USA – však oficiálně oznámena nebyla: více než 2000 dětí zemřelo jen v USA poté, co byly očkovány těmito vakcínami a nikdo odpovědný dosud nevaroval rodiče ani nezastavil jejich produkci. Životně důležitou se tedy stává bezpečnostní revize, která by měla rozhodnout o zastavení nebezpečného očkování, aby tak byly další děti ochráněny před zdravotní újmou nebo úmrtím, způsobeným nevhodným očkováním. 

Paul Offit – oficiální mluvčí bojující za výrobce vakcín – se hájil proti japonskému radikálnímu opatření těmito slovy: „Japonské ministerstvo zdravotnictví se dopustilo velkého omylu, když zakázalo očkovací programy proti pneumokoku a HIB.“ Dále pak vyslovil tento mluvčí domněnku, že úmrtí byla pravděpodobně způsobena syndromem náhlého úmrtí (sudden infant death syndrome – SIDS) nebo z jiné podobné příčiny – mohlo to být cokoliv, ale ne vakcíny. Často se údajně stává, že děti onemocní a zemřou jen shodou okolností.

Rovněž William Schaffner – šéf oddělení medicíny při univerzitě Vanderbilt má podobné mínění jako P. Offit: úmrtí mohou podle něj být jen „náhodnou shodou“. Ironií osudu by spíše mohla být jiná „shoda okolností“.

W. Schaffner je totiž na výplatních listinách výrobců amerických vakcín. Ani jeden ze zmíněných obhajovatelů vakcín však nikdy neviděl žádnou mrtvou oběť očkování, takže jejich názory ohledně skutečných příčin úmrtí japonských dětí nejsou ničím odborně opodstatněné.

Podle vyjádření Shelly Burgess – mluvčí americké agentury pro schvalování léků (FDA), nebyly dosud zaznamenány „žádná ohrožení bezpečnosti nebo mimořádná hlášení.“ Takové tvrzení je také velmi podivné, neboť ohlašovací systém nepříznivých projevů vakcín (the Vaccine Adverse Event Reporting System – VAERS) již zaznamenal v USA více než 59 000 hlášení nežádoucích reakcí na tyto dvě vakcíny v průběhu několika posledních let. Více než polovina těchto případů – 30094 si vyžádala hospitalizaci a 2169 postižených pacientů nakonec zemřelo. Kolem 95% z těchto úmrtí se týkalo dětí do věku 3 let.

Za posledních pět let (od roku 2006 do 2010) celkem 17595 lidí v USA oznámilo nežádoucí reakci na vakcínu HIB nebo proti pneumokoku; z nich 494 zemřelo bezprostředně po injekci. Je potřeba navíc poznamenat, že tyto počty reprezentují pouze „oficiální“ čísla ze systému VAERS. David Kessler, bývalý představitel FDA již dříve zveřejnil odhad, že na každé oficiální hlášení o nepříznivých reakcích na léky připadá až 100 dalších poškozených pacientů, jejichž případy ale ohlašovány nebyly.

V Japonsku není část vakcín očkována povinně ze zákona – v kontrastu s tím tedy nemůže být bláznivý donucovací přístup amerických propagátorů vakcinace považován za všeobecný. Japonští novorozenci jsou povinně očkovaní proti dětské obrně, záškrtu, tetanu, zarděnkám, spalničkám, dávivému kašli a proti japonské virové encefalitidě. Zakázané vakcíny proti pneumokoku a HIB byly v Japonsku nasazeny nedávno, avšak byly DOBROVOLNÉ. Zkuste si to porovnat s nabitým, nebezpečným a lukrativním rozpisem pro americké novorozence (na internetu lze najít údaj, že na každé nově narozené dítě v USA čeká celkem 55 dávek různých vakcinací (počítáme-li i všechny opakované vakcinace na jednu a tutéž nemoc – pozn.red.)

Podtrženo a sečteno: když čtyři japonské děti zemřely následkem vakcinací, japonské ministerstvo zdravotnictví okamžitě zastavilo příslušný NEPOVINNÝ vakcinační program. Oficiální představitelé v USA prohlásili tento krok za „bláznivý“ i navzdory tomu, že pravděpodobně zachrání další děti před zdravotní újmou vlivem očkování. V USA zemřely už tisíce lidí po aplikování POVINNÝCH vakcín proti stejným nemocem jako v Japonsku, avšak nikdo ze zodpovědných nezakročil. Autority, které v USA rozhodují o vakcinacích, se zjevně domnívají, že zemřelé děti jsou nahraditelné a že lidé jsou zaručeným trhem, který může být využíván pro komerční účely. Ochrnutí nebo úmrtí amerických občanů poté, co byli povinně očkováni, je zřejmě bráno pouze jako cena za podnikání…

Zdroj: naturalnews.com
Vyšlo: celostnimedicina.cz


 

 

 

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

 

 

 

 

Každoročne zomrie na Slovensku asi 1500 ľudí na komplikácie, ktoré spôsobí chrípka

Chrípka na Slovensku každoročne zvyšuje úmrtnosť ľudí, ale do oficiálnych štatistík sa tieto prípady nedostávajú. Úmrtie totiž zvyčajne spôsobia iné ochorenia, ktoré chrípkový vírus skomplikuje, uviedol Úrad verejného zdravotníctva. Podobne sa vyjadril aj všeobecný lekár Peter Lipták, ktorý dlhoročne patrí medzi zástancov protichrípkového očkovania.

 Obrázok Napriek tomu, že chrípku podľa neho podceňovať nemožno, pre súčasný nový vírus rozšírený z Mexika by ľudia panike prepadať nemali. "Sú úmrtia u osôb s vážnym kardiovaskulárnym, metabolickým alebo iným ochorením, u ktorých chrípka zapríčinila zhoršenie ich stavu a smrť," priblížila hovorkyňa úradu Lenka Šramková. Keďže tieto prípady sa však do oficiálnych štatistík nezapočítavajú, posledné úmrtie na chrípku bolo podľa nej hlásené v chrípkovej sezóne 2003/2004. "Každoročne zomrie na Slovensku asi 1500 ľudí na komplikácie, ktoré spôsobí chrípka," odhadol Lipták. Ohrození sú podľa neho najmä starší ľudia s oslabenou imunitou či pacienti so zápalom pľúc. Práve tieto skupiny ľudí by vraj reklama nemali váhať a proti chrípke sa mali nechať zaočkovať. Vo väčšine prípadov však podľa odborníkov liečba chrípky nie je komplikovaná a podľa Liptáka to platí aj o víruse pochádzajúcom z Mexika. "Aj u tej pandemickej chrípky možno očakávať, že bude mať podobný priebeh, ako bežná," povedal o novej chrípke.

Slovensko je údajne na ňu dobre pripravené a ľudia by preto nemali mať z choroby strach. Z dostupných informácií vyplýva, že vírusom chrípky A (H1N1) sa na Slovensku zatiaľ nikto nenakazil. Vyšetrenia nepreukázali prítomnosť vírusu ani u študentky, ktorá sa vrátila z Mexika. Ľudí by mala postupne prestať trápiť aj bežná chrípka.

V tomto týždni klesla celoslovenská chorobnosť na úroveň 97,4 ľudí v prepočte na 100.000 obyvateľov. Najhoršia situácia bola v druhej polovici februára, keď chorobnosť dosiahla hodnotu 602,6 chorých na 100.000 obyvateľov.

 

MUDR. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa!

 

 

MUDr. Ludmila Eleková - Nežádoucí účinky očkování

 

MUDr- Eleková - OČKOVÁNÍ DĚTÍ A ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ZDRAVÍ

 

Dlhoročná slovenská vakcinologička o očkovaní bez servítok pred ústami / SK / 18 min.