Choď na obsah Choď na menu
 


Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) pretláča povinné očkovanie?

24. 4. 2020

 

 

Svetova zdr.org. čo je zač a komu asi služi?

 

 

Soňa Peková - COVID-19 A čO VAKCINáCIA    (celé video)

 

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/osn-sa-rozhodlo-vakcina-proti-chorobe-covid-19-vsetkych/2131510?fbclid=IwAR3P5VlyyE9TbD3EZVYBeFtHwIm9IFtuVv2Wd9j9D5RGYnuT_7lRyJl0spc

V OSN sa rozhodlo: Vakcína proti chorobe Covid 19 pre všetkých. Ako to bude s očkovaním?

New York 21. apríla 2020 (HSP/Foto:TASR/AP-Center for Pharmaceutical Research via AP)

V súvislosti s pandémiou spôsobenou vírusom SarsCoV2, ktorý spôsobuje ochorenie Covid19 sa na pôde OSN uskutočnilo zasadanie, na ktorom sa preberala otázka boja proti chorobe Covid 19, ktorej podľahli na celom svete desaťtisíce ľudí. S napätím sa očakávali postoje štátov ako Čína a USA

Ilustračné foto

Už dlhšie prebiehajú spory medzi USA a Čínou vo viacerých oblastiach, ktoré pozorne sleduje najmä Rusko. Počas pandémie sa spor rozšíril o otázku zodpovednosti, ohľadne rozšírenia vírusovej nákazy SarsCoV2. Vzájomné obviňovanie zo zodpovednosti sa prenieslo i na pôdu OSN, kde sú obe krajiny členmi bezpečnostnej rady a ich vplyv na svetové dianie je obrovský. Preto sa čakalo aký postoj zaujmú k otázke boja proti pandémii.

Vo svetových médiách sa široko rozoberá aj turbulencia okolo WHO a vplyvu jednotlivých členských štátov v tejto zdravotníckej organizácii. WHO je finančne podporovaná jednotlivými členskými krajinami (podobne ako OSN) ale WHO podporujú i súkromné subjekty. Je verejne známe, že nadácia manželov Gatesových finančne podporuje WHO ako aj to, že Čína získala vo WHO veľký vplyv.

Nakoľko OSN a WHO koordinujú niektoré svoje aktivity ohľadne pandémie, tak sa očakávalo ako budú USA a Čína hlasovať, vzhľadom na napätie, ktoré v súčasnosti medzi krajinami panuje. Viaceré vyspelé a silné štáty financujú výskum a vývoj vakcíny proti chorobe Covid 19 a je otázkou ako uspejú a či bude postup štátov a jednotlivých regiónov vo svete koordinovaný alebo individuálny. Pred istým časom aj Rusko oznámilo, že vyvíja vlastnú vakcínu. Zdá sa, že sa do vývoja vakcíny zapojili viaceré štáty (napr. Veľká Británia), pričom Izrael vyvíja vlastnú vakcínu. Viacero farmaceutických spoločností, ktoré sú významnými hráčmi na svetovom trhu s vakcínami už dávnejšie oznámili potrebu urgentného vývoja účinnej vakcíny.

Hlasovanie v OSN nakoniec dopadlo veľmi jednoznačne. Všetkých 193 členských štátov OSN podporilo rezolúciu požadujúcu univerzálnu dostupnosť očkovacej látky proti koronavírusu SARS-CoV-2 pre každého obyvateľa planéty. Rozhodnutie bolo prijaté jednomyseľne, čo prekvapilo najmä u niektorých afrických krajín (napríklad Keňa), ktoré mali v minulosti aj v súčasnosti vážne výhrady voči používaniu niektorých vakcín, ktorých vedľajším účinkom bola neschopnosť donosiť dieťa. V súčasnosti niektoré africké štáty potestujú proti nekontrolovateľnému testovaniu vakcín v Afrike.

Uznesenie OSN o prístupe k vakcíne proti Covid19 bolo veľmi rýchlo prijaté počas virtuálneho (so zdravotných a bezpečnostných dôvodov) Valného zhromaždenia. Rezolúcia OSN teda prešla hladko. Zároveň sa členské štáty postavili proti všetkým špekuláciám a nezákonnému hromadeniu liekov, osobných ochranných prostriedkov, vakcín a zdravotníckych pomôcok potrebných na boj proti COVID-19, čo je pochopiteľné, keďže v určitom čase boli pre mnohých občanov a zdravotníkov nedostupné.

Uznesenie OSN veľmi výrazne zdôrazňuje ústrednú a významnú úlohu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) v boji proti pandémii Covid19. Toto prekvapivo bolo  podporené aj Spojenými štátmi, ktoré v poslednom období nezakrývali svoju kritiku zdravotníckej organizácie, v ktorej Čína získava čoraz väčší vplyv.

Donald Trump dokonca obvinil WHO z „chinocentricity“ a spoluúčasti pri ukrývaní pravdy o epidémií SarsCoV2 spolu s orgánmi v Pekingu. USA dokonca oznámili, že kým sa v celom prípade nevyjasní úloha WHO, USA dočasne odmietli spolufinancovanie tohto špecializovaného orgánu OSN.

Keďže zástupca SR hlasoval za rezolúciu tak bude slovenských občanov zaujímať, aký je postoj vlády SR k vakcinácii slovenských občanov takouto vakcínou? Nie je totiž známe stanovisko MZ SR a občania pravdepodobne čakajú na vyjadrenie ministra zdravotníctva hlavne o tom, či bude očkovanie dobrovoľné, ako je to teraz v prípade chrípky alebo povinnné.

René Balák

 

*************************************************************************

Povinné očkovanie pod zámienkou koronaviru a izolacia neočkovaných?

 

Čo hovorí Dr. Shiva odhaľuje skutočnú agendu za súčasnou „pandémiou".

 

SKUTOČNÉ POZADIE KORONAVÍRUSU

Pád Kabaly (CZ titulky) 2020

 

 

****************************************************************

 

Není k dispozici žádný popis fotky.
zdroj: facebookZuzana Steinerova
Astrologička Blanka Hudáková

DOLEZITE: SLOVENSKO ZAHLASOVALO ZA CELOPLOSNE OCIPOVANIE OBYVATELSTVA V OSN (za vakcinaciu s nanocipom CORONA) 23.04.2020 V OSN sa rozhodlo: Vakcína proti chorobe Covid 19 pre všetkých.
Občania SR čakajú na vyjadrenie ministra zdravotníctva o tom, či bude očkovanie povinnné.
https://www.hlavnespravy.sk/osn-sa-rozhodlo-vakcin…/2131510…
Čipovanie ľudí pod zámienkou očkovania?
Keďže pandémia koronavírusu je špeciálna operácia na základe rozkazu majiteľov peňazí, jedným z jej cieľov je úplná kontrola celej populácie planéty. A správy postupne potvrdzujú, že vlády posilňujú kontrolu nad občanmi.
Pravda je jednoduchá: Majitelia peňazí chcú byť pánmi celého sveta.
Majitelia peňazí potrebujú pre svoj plán kontrolu nad svetovou populáciou. V čase, keď vznikal tento komentár, žilo oficiálne na Zemi 7 miliárd 785 miliónov ľudí. Na ich kontrolu stačí „zlatý milión“ vlastníkov peňazí s ich rodinami.

Magazín Business Insider citujúc expertnú skupinu Top10VPN zverejnil zoznam 11 krajín, ktoré dosiahli najväčší „pokrok“ v monitorovaní populácie počas boja proti vírusu. Ide o obdobie za tri neúplné mesiace roku 2020. Sú to Južná Kórea, Irán, Taiwan, Singapur, Izrael, Rakúsko, Poľsko, Belgicko, Nemecko, Taliansko a Veľká Británia.

Tento zoznam prekvapivo nezahŕňa Čínu a USA. Prieskum ale v súvislosti s USA uviedol, že americké úrady vedú tajné rokovania s Facebookom a Googlom. Chcú ich údajne zlákať na spoluprácu pri dôslednom dohľade nad populáciou.

Podľa Business Insider je najďalej Južná Kórea. Má už online mapu s otvoreným prístupom. Ktokoľvek si môže zistiť, ako sa vyhnúť nakazeným. Každá osoba je nepretržite monitorovaná. Používajú sa údaje o mobiloch a z kamier. Sledujú sa všetky operácie bankovými kartami. To umožňuje presne určiť miesto a čas transakcie. Obyvatelia dostávajú SMS správy o novo identifikovaných nakazených občanoch. Príjemcom sa odporúča, aby sa oboznámili s trasami ich pohybu.

Elektronické ploty
Na Taiwane sú sledovaní ľudia, ktorí musia byť v karanténe. Telefón musia mať zapnutý. Jeho vypnutie alebo opustenie domu upozorní políciu. Nazvali to „elektronickým plotom“. Podobne i v Poľsku. Úrady požadujú od majiteľov telefónov, aby si inštalovali špeciálnu aplikáciu „karanténa“.

V Izraeli zasa kladú dôraz na monitorovanie infikovaných občanov. Tí, ktorí sú na zozname podozrivých „odchytávajú“.

Vo viacerých európskych krajinách sa úradom darí rokovať so súkromnými mobilnými spoločnosťami. Napríklad v Rakúsku, Nemecku, Taliansku a Belgicku. Tie im dodávajú informácie o pohybe osôb. Takto identifikujú porušovateľov karantény. Ale aj potenciálne infikovaných. Do 18. marca len v Taliansku vďaka tomu našli 40 000 porušovateľov.

Navyše. Globálni giganti súkromného podnikania, medzivládne organizácie, charitatívne nadácie a rôzne mimovládne organizácie súbežne budujú nadnárodný systém monitorovania a kontroly.

Projekt ID2020
Projekt podporovaný Organizáciou spojených národov je súčasťou iniciatívy „Ciele trvalo udržateľného rozvoja do roku 2030“. Má zabezpečiť zavedenie digitálneho identifikátora (ID) všetkým obyvateľom planéty do konca tretej dekády 21. storočia.

Do konca roku 2020 je naplánované dokončenie experimentálnej verzie ID2020. Projekt je propagovaný ako „prejav starostlivosti a ľudskosti“. Na svete existujú desiatky miliónov utečencov. Z nich mnohí opustili vlasť bez akýchkoľvek dokladov. V takýchto prípadoch je ťažké usadiť sa na nových miestach. Podľa odborníkov je na svete 1,1 miliardy ľudí bez dokumentov.

ID2020 preto navrhuje vytvorenie jednotnej dátovej banky. V nej sa majú nachádzať osobné údaje každej osoby. Každá osoba k nim bude mať prístup. Kľúčom majú byť biometrické údaje alebo mikročip implantovaný do ľudského tela. Iniciátori projektu zdôrazňujú, že osobné údaje budú dostupné iba pre osobu samotnú. Hoci právo na prístup môžu získať aj iné osoby a organizácie. Na zabezpečenie majú byť použité technológie známe pri kryptomenách.

Elektronický koncentračný tábor
Podrobná analýza projektu ID2020 ale dokazuje, že ide o vybudovanie „digitálneho koncentračného tábora“. Má byť súčasťou Nového svetového poriadku. Anglický spisovateľ Aldous Huxley ho nazval „Úžasný nový svet“. Písal som o ňom tiež vo svojej knihe ešte v roku 2018 „Svet pod hypnózou čísel alebo Cesta do elektronického koncentračného tábora“. V knihe poukazujem na lesť svetovej elity. Presadzuje rýchlu digitalizáciu bežného života a chodu štátu. Namiesto sľúbených vymožeností a výhod ale čaká na ľudí len digitálna pasca.

Projekt ID2020 je verejno-súkromné partnerstvo. Jej účastníkmi sú takí giganti ako Microsoft, Accenture, PricewaterhouseCoopers či Cisco Systems. Projekt je spojený s Billom Gatesom. Ten je už dlho medzi najbohatšími ľuďmi v USA. Bol zakladateľom, spoluvlastníkom a riaditeľom spoločnosti Microsoft Corporation. Začiatkom roku 2020 ju ale opustil. Dôvodom je skutočnosť, že ešte v roku 2000 založili Bill a Hillary Clintonová charitatívnu organizáciu Fond Billa a Melindy Gatesových. Dnes je najväčšou v USA. Jej aktíva sú viac ako 50 miliárd dolárov. Fond sa zameriava hlavne na vírusové choroby. Na financovanie vývoja nových vakcín a ich dodávku najchudobnejším krajinám. Mnoho vakcín propagovaných nadáciou však ľudí nezachráni, ale doslova pošle na druhý svet. Zainteresovaní dobre poznajú túto stránku „charitatívnej práce“. Kto má záujem sa s ňou bližšie zoznámiť, odporúčam knihu Tatiany Gračevovej „Keď moc nie je od Boha. Algoritmy geopolitiky a stratégie tajných vojen zákulisného sveta“. Konkrétne kapitolu „ Vakcíny ako zbrane hromadného ničenia“.

Pandémia príležitosťou na čipovanie
V posledných rokoch Bill Gates prepojil dve hlavné oblasti svojich záujmov. Digitálne technológie a vakcíny. V septembri 2019 sa v New Yorku konalo stretnutie ID2020 pod heslom „Prechod na úspešnú identifikáciu“. Za najlepší okamih pre „dobrú identifikáciu“ určilo narodenie a pandémiu. Prvý prípad je zrejmý. Dieťa treba stihnúť „identifikovať“ už v nemocnici. Tomu sa však úspešne vyhlo 99 percent ľudí. Pre tých teda zostáva len pandémia.

Pilotný projekt digitálnej identifikácie má spustiť Bangladéš v roku 2020. Malo by sa na ňom zúčastniť mnoho partnerov ID2020. Jedným z nich je GAVI. Teda Globálna aliancia pre vakcíny a imunitu. Má status verejno-súkromného partnerstva a zaoberá sa „imunitou pre všetkých“. Medzi hlavných partnerov GAVI patria Svetová zdravotnícka organizácia, UNICEF, medzivládne organizácie a Svetová banka. A samozrejme, globálni giganti farmaceutického priemyslu vyrábajúci vakcíny.

Nácvik pandémie
Ešte 18. októbra 2019 sa konalo stretnutie v Baltimore v Medical Center Johnsa Hopkinsa. Organizovalo ho Svetové ekonomické fórum a Nadácia Gatesovcov. Zúčastnili sa ho všetky kľúčové postavy projektov GAVI a ID2020 . Hlavnou témou bola počítačová simulácia pandémie. Účastníci pracovali s modelom 65 miliónov úmrtí.

Diskusia o výsledkoch modelovania v Baltimore sa konala v januári 2020 na výročnom zasadaní ekonomického fóra v Davose. Za zatvorenými dverami. Vtedy, keď sa vo Wu-chane šírila epidémia koronavírusu.

Chce ešte dnes niekto tvrdiť, že modelovanie pandémie a diskusia o nej a epidémia v Číne sú len nesúvisiace náhody? Ja tvrdím, že nie! Som presvedčený, že to boli jednoznačné fázy prípravy a začiatok špeciálnej operácie vlastníkov peňazí.

A hlavne. GAVI a farmaceutické spoločnosti už prešli na používanie novej generácie vakcín založených na nanotechnológiách. Vďaka tomu môžu byť čipy mikroskopické. Hromadná vakcinácia populácie bude znamenať masívnu čipizáciu. „Dobrodinci“ z Gatesovej nadácie, GAVI a ID2020 vám to zrejme ťažko povedia.

O nanovakcínach som prvýkrát čítal v roku 2009 v americkom magazíne Prevent Disease. Článok mal názov „Je populácia vedená k prijatiu nanomikročipov ukrytých vo vakcínach?“. Nová generácia nanovakcín „proti koronavírusu“ už čaká. A Nadácia Gatesovcov, GAVI a ID2020 tiež čakajú. Na príkaz majiteľov peňazí, aby začali čipovať ľudí.
https://www.hlavnydennik.sk/…/cipovanie-ludi-pod-zamienkou…/

 

 

 

Kauza očkování: Humánní medicína, nebo byznys?

Přední strana obálky
 

 

 

 

 

 

Slovenský vakcinologický kongres