Choď na obsah Choď na menu
 


Papež František požaduje „globální jednotnou vládu“, která „zachrání lidstvo“

24. 4. 2020

 

 

Papež František vyzval svět, aby při uzdravování z epidemie způsobené koronavirem myslel na všechny a neopomenul žádnou část společnosti. Jinak to podle něj povede k ještě horší nákaze. „Teď, když očekáváme pomalé a namáhavé uzdravování z pandemie, existuje riziko, že zapomeneme na ty, kdo zůstali v pozadí. Můžeme pak být zasaženi ještě horším virem, totiž sobeckou lhostejností. Virem, jenž se šíří dojmem, že je život lepší, když je lepší pro mě, a že všechno bude dobré, když je to dobré pro mě,“ řekl František.

Co ale zvedá obočí nejvíce, je papežovo volání po nové globální politické autoritě. Podle něj si dnešní svět žádá, aby jednotlivým národům vládlo jednotná globální politika. Taková politická autorita bude pověřena řešením všech vážných otázek, týkajících se celého světa včetně vyřešení světových ekonomických problémů a nespravedlností.

Slovo „globalizace“ znamená přesně to, co říká. Je to proces přechodu světa na globální vládu. I náboženští vůdci v tomto ohromném klamu hrají svou roli.

Ve svých slavných slovech David Rockefeller řekl, že než bude svět ochoten přijmout Nový světový řád (New World Order), bude muset dojít ke „globální krizi“. Když v roce 2008 světová ekonomika utrpěla dramatický propad, světoví vůdci opět vykřikovali, že je zapotřebí Nový světový řád s kontrolou nad financemi. Současná pandemie k tomu vede také a dost možná už jsme toho součástí.

El papa Francisco promueve un Nuevo Orden Mundial por la crisis del coronavirus

*************************************************************

 

Koronavírus, legislatíva a čas konca - Prof. Dr. Walter Veith

 

Dokument z roku 2010 předpověděl dnešní pandemii a odhaluje plán pro nový světový řád.

 

Tajomstvá tajných spoločností - Prof. Dr. Walter J. Veith(prepojenie Vatikánu na skupiny, ...)

 

 

**********************************************************************

Nastáva biblická Apokalypsa? "RADIKALNA ZMENA" SLOVENSKA
„Predposledná scéna svetovej histórie“ alebo „Pod maskou boja proti koronavírusu“.Plan sformuloval Rímsky klub.
KORONAVIRUS - VELKY NASTUP LUCIFERA NA SCENU cez LUCIFERIANSKE VLADY - velkolepa sou - Slobodomurárstvo a Lucifer: ROTARIANI-LUCIFERIANI-SLUSNI (RIMSKY KLUB)- clenovia tejto sekty IVAN KORCOK a MARTIN KLUS, KISKA (krstil knihu Vykupiteľ duší)
Kedze je to velmi vazna okolnost: - dvaja clenovia Matovicovej vlady su clenmi satanskej sekty Rimsky klub, odnoz: ROTARIANI: IVAN KORCOK a MARTIN KLUS,pripomeniem vam,co to jebza sekta -aby ste si urobili obraz "RADIKALNEJ ZMENY" Slovenska
- je to zmena smeru od Boha k Satanovi - masky-ruska-nahubky ako figovy list - loz skryta pod ruskom vydavana na pravdu, citajte prispevok, co som zdielala este v 2018:
https://www.facebook.com/…/a.44967220840…/1831509576886828/…
Ciele Rímskeho klubu
Zníženie počtu obyvateľov Zeme na „optimálnu“ úroveň 1 miliardy ľudí.
Odstránenie priemyslu a budovanie spoločnosti bez neho.
Narušenie suverenity štátov.
Na troskách národných štátov vytvoriť svetovú vládu a kontrolovať populáciu priamo.
Na prvý pohľad opatrenia jednotlivých krajín v boji proti koronavírusu idú proti globalizácii. Lenže tento „izolacionizmus“ je len krátkodobý.

O čo naozaj ide vládnucej elite
Aké sú aktuálne ciele globálnej elity? Ako vždy ich nie je na prvý pohľad vidieť, keďže ich kryje závoj boja s koronavírusom. Jedným z nich je ukončiť liberalizmus. Ten bol vo svete „pestovaný“ v posledných desaťročiach.

Po udalostiach z 11. septembra 2001 sa ale obhajoba ľudských práv a slobôd značne obmedzila. „Dramatické predstavenie“ s názvom „Útok teroristov na veže medzinárodného obchodného centra v New Yorku“ sa stalo východiskovým bodom. Vtedy nastal čas „boja proti medzinárodnému terorizmu“. Nielen v USA, ale po celom svete. Terajšia „hystéria-pandémia“ má dokončiť obmedzovanie zvyškov demokracie a slobody. To začalo práve 11. septembra 2001. Žiadny z občanov si teraz nemôže byť istý, že nie je prenášačom alebo obeťou koronavírusu. Úrady tak s cieľom zabezpečiť „bezpečnosť“ musia konať tak, že každý môže mať vražedný vírus. Získajú tým úplnú kontrolu nad obyvateľstvom.

Zavádzanie úplnej kontroly
Po prvé.
Kontrola zdravia. Zavedenie povinných pravidelných analýz a testov. Zhromažďovanie všetkých lekárskych informácií o osobe v centralizovanej databáze. Na základe nich bude každý priradený ku konkrétnej skupine. Pôjde o systém sociálnych hodnotení podobný tomu v Číne.

Po druhé.
Kontrola pohybu. Do úvahy prichádzajú obmedzenia a zákaz nielen cezhraničný, ale aj v rámci krajiny.

Po tretie.
Kontrola styku ľudí navzájom.

Po štvrté.
Kontrola správania. Nielen v práci ale aj vo voľnom čase. Zber informácií o strave a osobnom živote.

Čip pre každého
Pomocníkmi pri kontrole budú dobre známe prostriedky „Veľkého brata“. Teda všadeprítomné kamery a mikrofóny. Okrem už „tradičnej“ techniky sa budú používať rôzne nové pomôcky. Pomenované ako „inteligentné veci“. Medzi nimi autá, chladničky a iné domáce spotrebiče. Ďalej termokamery a drony. A v samom finále mikročipy nasadené priamo do ľudského tela. „Koronavírusový argument“ môže viesť k povinnému čipovaniu. Úrady sa budú usilovať o stopercentné pokrytie populácie týmto technickým prostriedkom kontroly.

Dôsledná izolácia
Po prvé.
Dosiahnuť dobrovoľné oddelenie človeka od človeka. Každý „zodpovedný“ občan sa musí dobrovoľne izolovať.

Po druhé.
Nútená izolácia alebo vynútená karanténa.

Po tretie.
Vynútená izolácia karanténnych porušovateľov. Väzenie bude najlepšou školou pre tých, ktorí nechcú žiť podľa zákonov výnimočného stavu. Normou bude tiež medzinárodná izolácia. Vstup a výstup z krajiny budú prísne obmedzené. Možno ešte tvrdšie než v bývalom Sovietskom zväze.

Prevencia vírusových pandémií
Po prvé.
Mladí ľudia sa budú učiť „Základy bezpečného života“. Po pandemickej hystérii sa stanú hlavným predmetom. Obmedzí sa tým výučba rodného jazyka, literatúry a matematiky. Študenti budú študovať vírusy, históriu pandémií a praktické zručnosti izolácie.

Po druhé.
Na prevenciu sa použijú vakcíny. Sme zvyknutí, že zatiaľ sú dobrovoľné. Po ére koronavírusu budú ale povinné.

A teraz to najhlavnejšie
Vakcíny sú teraz pod kontrolou globálnej elity. Je tiež známe, že sa vyvíjajú v laboratóriách, ktoré sú sponzorované a financované nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov. Miliardár Bill Gates, ktorého sme poznali ako zakladateľa spoločnosti Microsoft, dnes už takmer nesúvisí s počítačovým svetom. Teraz pôsobí ako „verejná osobnosť“, ktorá je „znepokojená zdravím svetovej populácie“. Trápi ho však zároveň, že na planéte je príliš veľa ľudí. Už v minulom roku sa objavili správy, že financuje „možnosť nových pandémií“ vo svete. A že na zníženie svetovej populácie na jednu „zlatú“ miliardu, by nemal byť použitý koronavírus, ale vakcína proti nemu.

Globálna elita sa predtým spoliehala na cielené vírusy. Niečo ako etnické zbrane. Na odstránenie „nepriateľov“ a ochranu „našich“. O vírusoch ako prostriedku ničenia „nechcených“ ľudí už dávno sníva vojvoda z Edinburghu, princ Filip. Teda manžel kráľovnej Veľkej Británie. V roku 2020 bude mať 99 rokov. Je známy ako horlivý zástanca takzvaného „Zeleného fašizmu“.

Princ je milovníkom divokej prírody. V podstate ľudstvo ako také nenávidí. V rokoch 1981 až 1996 pôsobil ako prezident Svetového fondu divokej prírody (WWF). Dokonca napísal knihu. V nej otvorene pripustil, že počas nasledujúcej „reinkarnácie“ by chcel byť „vírusom, ktorý usmrtí väčšinu svetovej populácie“. Princ samozrejme presne vie, kto je „nežiadúci“. Existuje však riziko, že sa zbraň vráti ako bumerang tým, ktorí milujú „divokú prírodu“ a nenávidia „divokých ľudí“.

Neverím, že koronavírus bol vytvorený ako zbraň priameho zničenia ľudstva. Plne ale verím, že vakcína proti nemu už existuje a čoskoro vyskočí ako „diabol z tabatierky šňupavého tabaku“. A predstavia ju ako „záchranu ľudstva“. Musí zničiť sedem „zbytočných“ miliárd ľudí. Potom na planéte zostane „optimálna miliarda“ vypočítaná Rímskym klubom.

Nový svetový poriadok
Potom môže nastať predposledná scéna svetovej histórie. Štátne hranice, ktoré tvorili ilúziu suverenity a izolacionizmu, budú cez noc odstránené. Na scéne sa objaví svetová vláda. A s ňou svetové väzenie pod záštitou boja proti koronavírusu. Príde „Nový svetový poriadok“. Dokonalejší než ten, pred ktorým ľudí varoval George Orwell v knihe „1984“.

Príchod „Antikrista“
A prečo je nástup „Nového svetového poriadku“ predposlednou scénou ľudskej histórie? Pretože poslednou bude príchod „Antikrista“. Sadne si do kresla hlavy svetovej vlády. A od obyvateľov svetového väzenia bude chcieť, aby ho uctievali ako Boha. Tragické scény posledných „ľudských“ dní popísal v závere „Svätého písma“ v „Knihe zjavení“ Ján. Nazval ich „Apokalypsa“.

Je to „len“ varovanie
Zmyslom podobných úvah je však práve varovať. Aj takýto na prvý pohľad šialený scenár, je pokojne možný …
https://www.hlavnydennik.sk/…/nastava-biblicka-apokalypsa-…/
--------------------
KORONAVIRUS - VELKY NASTUP LUCIFERA NA SCENU cez LUCIFERIANSKE VLADY - velkolepa sou (generalka v 2012 - premiera v 2020)
Slobodomurárstvo a Lucifer: ROTARIANI-LUCIFERIANI-SLUSNI (RIMSKY KLUB)
ODPORUCAM
TU KLIKNITE NA link ORIGINAL CLANOK, DAJTE SI SLOVENSKE TITULKY - tu mate vsetko o LUciferianoch - ROTARIANOCH - MATOVICOVEJ VLADE - vsetko bohato obrazovo dolozene.
Bude vam rozum stat, koho si "SLUSNI" - mimochodom (ROTARIANSKY KLUB- ma odnoz SLUSNYCH...) - koho vydupali v uliciach do vedenia - smerovania SLOVENSKA - K LUCIFEROVI:
Z toho clanku vam bude jasne, preco sa ZAVRELI KOSTOLY.
Tu v tom clanku mate vsetko -krok po kroku ako ti rotariani (luciferiani) - teda Matovicova vlada - bud nas viest sa nechat sledovat, prenasledovat, ocipovat a UCTIEVAT LUCIFERA -ako ceresnicka na torte nakoniec.
Nieco desive, kliknite tu na link, bude vam jasne, co sa deje a v ktorej "scene" divadla KORONASOU - UVEDENIE LUCIFERA DO VLADY sa prave nachadzame:
https://luciferisreal.wordpress.com/
-----------------
SLEDUJTE VIDEO, KTO JE NA CELE SLOVENSKA, BUDETE ZHROZENI, ked pochopite "RADIKALNU ZMENU" smerovania Slovenska:
od Boha k satanovi: Kto sú to rotariáni ?-odnoz satanistov RIMSKEHO KLUBU. NA SLOVENSKU JE CLENOM SEKTY IVAN KORCOK a MARTIN KLUS

OVLÁDLA REZORT ZAHRANIČIA AMERICKÁ SEKTA?

Počuli ste už o rotariánoch?
Je
to
americká mimovládka,
ktorá funguje veľmi podobne ako kedysi slobodomurári - bohatí biznismeni, ktorí si vzájomne pomáhajú a prenikajú do štátu...

A viete, že majú zastúpenie aj v Matovičovej vláde? Nie je to ohrozenie národnej bezpečnosti? Viac vo videu TU:
https://www.facebook.com/LBlaha/videos/1196239537435094/
-----------
PRIPOMENIEM:
R. Fico trvá na tom, že A. Kiska má blízko k scientologickej cirkvi
Premiér upozornil, že Kiska krstil v októbri 2013 knihu Vykupiteľ duší.
https://www.cas.sk/…/ficove-obvinenia-kisku-sa-obratili-pr…/
----------------
Viac o Rotarianoch:
ROTARY CLUB (INTERNATIONAL) PODPORUJE FINANČNE POHANSKÉ NÁBOŽENSTVÁ
Svetová náruč bahaizmu
„V tomto storočí bude nepochybne nastolená jednota medzi národmi a vďaka nej sa budú všetci ľudia považovať za občanov jednej spoločnej otčiny.”
Bahaizmus vyhlasuje, že je náboženstvom jednoty, ktorá má čo povedať dnešnému svetu, spájajúcemu sa na kultúrnej, politickej i ekonomickej báze.
Náboženstvo, ktoré vždy vytváralo dôležitý ideový podtext v spoločnosti každej doby, musí obsahovať vízie odpovedajúce svetovému trendu globalizácie.
Podľa bahaistov tieto prednosti, ale i praktické návody, ako splniť tento cieľ, má ich pomerne mladé synkretické náboženstvo – bahaizmus.

Historické medzníky
Počiatky bahaizmu siahajú do 19. storočia. Vznikol v Iráne, vo vtedajšej Perzii. Jeho religióznym domovom bolo šiitské prostredie islamu.
Prívrženci tejto vetvy vyznávajú príchod tzv. večného, spiaceho imáma – imáma Mahdího. V šiitskej terminológii je imám dedič úradu proroka, duchovný vodca, ktorý je doslova „Bohom vedený”.
Počas 1 300-ročnej neprítomnosti spiaci imám Mahdí1 komunikoval so svojimi stúpencami prostredníctvom hovorcov – bábov2.
Od roku 1941 sa odmlčal a to je pre bahaistov neklamný signál, že príchod ich mesiáša imáma Mahdího sa nezadržateľne blíži.
Podľa historických správ bahaizmu v roku 1844 tisícky veriacich očakávali príchod nového mesiáša – spoločného pre všetky náboženstvá.
Osobu očakávaného stelesňoval Mirzá Ali Muhamad, zvaný Báb (1819 – 1850). Vyhlasoval sa za väčšieho proroka ako je Mohamed a tvrdil, že Boh si ho vybral, aby ustanovil nové náboženstvo. Jeho prívrženci sa nazývali bábisti.
Podľa Dr. Rudolfa Macúcha, odborníka na islamskú problematiku, bolo Bábovo vystúpenie veľkým krokom k náboženskému liberalizmu v islame. Prirodzene, i jeho martýrska smrť podmienila rýchlejšie napredovanie myšlienok bábizmu do okolitých krajín. Avšak už od počiatku toto univerzálne náboženstvo obsahovalo viac etických ako náboženských prvkov.
Pred smrťou vymenoval Báb za svojho nástupcu dvadsaťročného Sobbeho Azzala. Pre jeho neschopnosť splniť úlohu duchovného vodcu sa poverenie, ale až po smrti Bábu, presunulo na jeho nevlastného brata Bahá‘u‘lláha (1817 – 1892).3 Báb počas svojho života totiž tvrdil, že po ňom príde niekto väčší ako je on sám. Napriek Bábovmu povereniu skupina bábistov v tejto osobe časom rozpoznala práve Bahá‘u‘lláha. Druhá skupina ostala verná Bábovej voľbe a postavila sa na stranu Sobbeho Azzala. Medzi obidvoma tábormi sa rozpútali kruté boje a vzájomné osočovania hlavných protagonistov. Spor narástol až do takých rozmerov, že ho museli riešiť civilné úrady a následne oboch znepriatelených vodcov uväznili. Kým uväznenie Sobbeho Azzala bábizmus pochovalo, horlivosť bahaistov sa po uväznení ich duchovného vodcu naopak značne zintenzívnila.
Bahá‘u‘lláh bol väznený niekoľko rokov. Zomrel v roku 1982 a pochovali ho v Bahdží severne od Akry. Bahaistická literatúra považuje práve jeho za zakladateľa viery bahá‘i. Pred smrťou prikázal svojim stúpencom, aby zmenili smer pri modlitbe (kiblu) a modlili sa tvárou obrátení k jeho hrobu.4
Ustanoveným nástupcom po smrti Bahá‘u‘lláha sa stal jeho syn Abdul Baháu (1844 – 1921). Jeho pôvodné meno bolo Abbás Effendi. Nárokoval si na autoritatívnosť a neomylnosť výkladu otcových slov. Osobný výklad ostatných prívržencov a priori zamietal. Významnou mierou sa však zaslúžil o rozšírenie bahaizmu do oblasti Stredného východu, Európy a Ameriky. Počas týchto ciest verejne vystúpil s posolstvom jednoty a sociálnej spravodlivosti pred cirkevnými zhromaždeniami, mierovými spoločnosťami, členmi obchodných združení, na univerzitných fakultách, pred žurnalistami, vládnymi činiteľmi a pred širokou verejnosťou. Podarilo sa mu upevniť základy viery a navyše podstatne rozšíriť jej pôsobenie.
V súčasnosti hlavnými duchovnými centrami bahaistického náboženstva sú Duchovné vodcovstvo a Svetový dom spravodlivosti,5 ktorý už Bahá‘u‘lláh ustanovil za ústredný legislatívny orgán viery bahá‘i. Taktiež spravuje posvätné miesta a majetok vo Svätej zemi. Skladá sa z deviatich členov volených na päť rokov. Jeho sídlo je na Mount Carmel v izraelskej Haife.
Viera a učenie
Azda každé náboženstvo by sme mohli charakterizovať jedným slovom, napríklad:
kresťanstvo – láska,
budhizmus – súcit,
judaizmus – zákon.
Učenie Bahá‘u‘lláha by dostalo krátky prívlastok – jednota.
Jednotiacou snahou
bahaistov na celom svete
je prekročiť hranice rozdielnosti
a vytvoriť nové zo starých náboženských tradícii,
ktoré podľa tohto učenia nie sú ničím iným, iba cestami k tomu istému božstvu.
V bahaistických prospektoch, ktoré kolujú po Slovensku, sa dočítame, že proroka Bahá‘u‘lláha bahaisti považujú za zatiaľ posledného Božieho posla v rade prorokov ako boli Abrahám, Mojžiš, Budha, Krišna, Zarathuštra, Ježiš Kristus, Mohamed a Báb. Podľa bahaistickej viery boli všetci manifestáciou Boha, praví Boží proroci, božské, a teda neomylné bytosti. Oddeľuje ich iba čas a miesto pôsobenia. Tento rad tiahnúci sa svetovými náboženstvami má vytvoriť zjednocujúci most, cez ktorý by mohli prejsť stúpenci všetkých náboženstiev v ústrety novej jednote, ktorú nám predkladá i profánny svet v podobe globalizácie.
Aj keď bahaizmus má miesto svojho vzniku v monoteistickom prostredí, chce z neho imaginárne vystúpiť a obrazne premostiť Východ so Západom. Predostieraná novovzniknutá jednota však môže fungovať iba na princípe synkretizmu, staronového mechanizmu, ktorý ožíval v čase významných historických predelov. Človek má v týchto okamihoch tendenciu zamietať konvenčný pôvod veľkých časových členení a očakáva vstup do novej éry, ktorá je podľa neho daná objektívne a vôbec nepodlieha ľudskému konsenzu. Milenaristickými názormi sa netaja prívrženci bahaizmu pracujúci v ústredí Svetového domu spravodlivosti. Vyhlasujú, že dnešná doba predstavuje kulminujúci časový úsek, v ktorom vyvrcholí dospievanie ľudstva a priblíži sa očakávaný nástup Nového veku.
Zákony a zásady
Každá nová manifestácia Boha viditeľná v podobe prorokov
prináša
i aktualizáciu
Božích zákonov.
Týkajú sa jednak širšieho spoločenského života, ale i rodiny a osobného prežívania bahaistickej viery.
V širšom meradle pri nastoľovaní celosvetového náboženstva jednoty je potrebné uplatňovať nasledujúce zásady: uznať spoločné zdroje a základnú jednotu všetkých veľkých svetových náboženstiev; rovnaké práva a možnosti pre muža i ženu; zodpovednosť každého jednotlivca za nezávislé hľadanie pravdy; odstrániť extrémy chudoby a bohatstva; oslobodiť sa od všetkých foriem predsudkov; uznať a na celom svete sprístupniť dôležitosť a hodnotu vzdelania; pričiniť sa o ustanovenie vládneho systému svetovej federácie založenej na princípoch kolektívnej bezpečnosti a medzinárodnej spravodlivosti, rešpektovať súlad pravého náboženstva s pravdou a vedeckým poznaním, dodržiavať morálne zásady v živote každého jednotlivca a
v neposlednom rade
vyznávať
jednotu v rôznosti.
Jednota
Náboženstvo bahaizmu pri uplatňovaní princípu jednoty si uvedomuje potrebu svetského protektora, ktorý by bol oficiálnou spoločenskou silou podporujúcou bahaistickú vieru. Za týmto postupom sa skrýva konkrétna bahaistická predstava o medzinárodnej politickej ríši – Svetovej federácii, v ktorej bude bahaizmus štátnym náboženstvom.9 Spomínaná super organizácia bude vykazovať všestrannú ekonomickú spoluprácu, univerzálny systém vzdelávania a výchovy, zákonník ľudských práv platný pre všetky národy sveta, jednotný mechanizmus medzinárodnej spolupráce, spoločnú menu, váhy a miery.
Ideálnym predobrazom takéhoto zjednocujúceho úsilia je dnes OSN.
Z tohto dôvodu bahaizmus všestranne podporuje činnosť tejto organizácie.
Jeho členovia sa aktívne zúčastňujú na poradách OSN,
ktoré sa zaoberajú právami menšín,
postavením žien v spoločnosti, prevenciou zločinnosti, kontrolou omamných drog, sociálnou starostlivosťou o deti a rodinu a odzbrojením.
Podobne Svetové spoločenstvo Bahá‘i vystupuje ako poradný orgán v Hospodárskej a sociálnej rade (kontrolný orgán pri OSN) a Medzinárodnom detskom fonde (UNICEF).
Vedúca úloha
v zjednotenom svetovom štáte by pripadla už ustanovenému Svetovému domu spravodlivosti.
Orgán by riadil svetový superštát, ktorý by predstavoval zväz všetkých krajín sveta. Prirodzene tie by sa vzdali svojej národnej suverenity v prospech svetovej jednoty a podriadili by sa jednej vláde reprezentovanej Svetovým domom spravodlivosti. Dokonca podľa tejto idey bude každý človek podriadený bahaistickému svetovému parlamentu a „medzinárodnej výkonnej moci schopnej presadzovať zvrchovanú a nedotknuteľnú autoritu voči všetkým spurným členom spoločnosti”.10
V posledných desaťročiach sa bahaistická viera priamo rozširuje prostredníctvom mesačníka The Emerican Baha´i, ktorý informuje o širokej škále organizovaných rôznorodých podujatí. V Spojených štátoch amerických existuje zhruba 400 komunít zakladajúcich svoje bahaistické školy. Stúpenci prenikajú do medzinárodných organizácii ako je napríklad National Committee on Women a National Organization for Women. Protagonisti hnutia prezentujú svoje myslenie o mieri, celosvetovom odzbrojení, hrozbe nacionalizmu na podujatiach organizovaných klubmi Rotary, Kiwanis, Lion´s International a The Sojourners. Na každom kontinente sa vybudovali bahaistické chrámy, tzv. domy uctievania. Nachádzajú sa v Sydney, vo Wilmette (štát Illinois), v Paname, Novom Dillí, Kampale a na mnohých iných miestach. Tieto domy slúžia ako duchovné, vedecké, humanitárne a výchovné centrá. Európsky dom uctievania sa nachádza v nemeckom Langenheine neďaleko Frankfurtu nad Mohanom.
Ježiš vo víre synkretizmu
Ježiš v tomto náboženskom systéme nie je Božím synom, bol iba manifestáciou Boha, podobne ako mnohí ďalší proroci. Učenie bahaizmu ďalej odmieta uznať odpustenie hriechov prostredníctvom milostí plynúcich z Kristovho utrpenia na kríži. Bahaistická doktrína hovorí o odpustení hriechov skrze modlitbu, dobré skutky a prijatie ostatných ľudí. Iba takýmto spôsobom môže človek presvedčiť Boha, aby mu odpustil hriechy. Z toho vidieť, že Kristus trpiaci za hriechy každého z nás tu nemá žiadne miesto. Smrť Ježiša Krista sa v bahaistických textoch posudzuje iba ako smrť mučeníka, ktorá nemá jedinečný a už vôbec nie soteriologicko-eschatologický význam.
V nepravom svetle sa posudzuje aj Ježišovo zmŕtvychvstanie. Bahaisti vo vzkriesenie neveria, udalosť v evanjeliu považujú iba za rétorický obraz bez skutočného duchovného obsahu. Uvažovanie o vzkriesení sa opiera iba o predstavu zmŕtvychvstania v mysli apoštolov, ktoré prežívali bezprostredne po Ježišovej smrti. Bahaisti účelovo popierajú zjavenie, v ktorom sa spolu s Tomášom presviedčame, že zmŕtvychvstalý Kristus je našou najjasnejšou realitou.
https://hriechyokultizmus.wordpress.com/…/rotary-club-inte…/
KOMENT:
Vsimnite si STRASNE DOLEZITU VEC: PAPEZ FRANTISEK NENAPADNE PREMIENA KRESTASTVO NA NABOZENSTVO,KTORE SAM UCTIEVA A PRESADZUJE: BAHAIZMUS a Ježiš v tomto náboženskom systéme nie je Božím synom, bol iba manifestáciou Boha, podobne ako mnohí ďalší proroci.
..............
Hlava katolické církve papež František šokoval sněm Vatikánských ortodoxních kardinálů mj. i těmito interními diskusními výroky: Co si myslíte, kdo jsem já, že jsem nějaký zástupce Boha na zemi, nějaký polobůh?
Jsem jen obyčejný člověk jako i Vy všichni! Pochopte prosím Vás co jsem pochopil já už dávno.
To ne Bůh stvořil člověka k obrazu svému,
ale člověk si odpradávna vytvářel Bohy na svůj obraz!!!
http://nadranc.blog.cz/1510/tak-to-ma-silu-prevrat-v-cirkvi
...........
EXTRÉMNE VYJADRENIA NA PÁPEŽA FRANTIŠKA – KVÔLI JEHO ÚDAJNOM ČLENSTVE V “ROTARY CLUBE”
Presnejšie sa jedná o členstvo pp.Františka (už od r.1999) v organizácii zvanej: „Rotary International“. Táto organizácia sa síce prezentuje vo svete ako humanitárna – podporujúc finančne najmä tie národy, ktoré vyznávajú jediného Boha, ale v skutočnosti podporujú aj pohanské náboženstvá ako napr. náboženstvo: „Bahaizmu“.
“Pre kresťana katolíka však nie je možné žiť svoj vzťah k Bohu dvojakým spôsobom, deliac ho na formu humanitárnu – nadkonfesionálnu, a formu internú – kresťanskú.”
Na slobodomurárstvo (aj cirkevné), nás upozornila Panna Mária cez svojho proroka: Don Stefana Gobbiho, že je najväčším nepriateľom Cirkvi, ktoré napokon bude zničené. Aj keď samotné slobodomurárstvo je známe ako neprijateľné pre kresťanov (katolíkov), predsa samotná organizácia: “Rotary International” nie je oficiálne vedená ako tí, ktorí by spolupracovali so slobodomurármi.
https://hriechyokultizmus.wordpress.com/…/extremne-vyjadre…/
.........
Aký má vzťah k slobodomurárom pápež František ?!
Z cirkevného učenia je známe, že účasť – čiže členstvo v slobodomurárskych lóžach je neprípustné najmä pre katolíkov a týmto aktom sa taký človek sám vylučuje z Cirkvi pod trestom exkomunikácie.
Členovia: “Rotary International”
Okrem toho podľa údajných svedectiev tých, ktorí boli účastní v rôznych slobodomurárskych lóžach, dokonca až v spoločnosti Illuminátov alebo „prenikli“ do tejto tzv. „Pyramídy Satana“ – je organizácia: „Rotariánov (Rotary Club – International) jej súčasťou.
Pápež František – ešte ako biskup v Argentíne Mons.Jorge Bergoglio – je podľa oficiálnej stránky Rotary International (v Argentíne) ich členom od r.1999. Pravdivosť údajov o jeho členstve v klube rotariánov je pravdepodobné natoľko, nakoľko aj bl.Ján Pavol II. podporoval humanitárne finančné aktivity tejto organizácie.
Pápež František je posledným pápežom, ktorý bude viesť Cirkev až do príchodu Ježiša Krista.
http://www.gloria.tv/media/gQZL7NL92nB
...........

Rozpadne sa katolicizmus na troje?
V nedávnom liste čitateľov v New York Times predpovedal teológ Daniel Maguire rozpad katolíckej cirkvi na tri schizmy:
Katolicizmus ide cestou svojho predka, judaizmu,
v ktorom sa vytvorili tri smery:
reformovaní,
konzervatívni
a
ortodoxní židia.
V katolicizme táto formalizácia prebieha…
http://www.zosity-humanistov.sk/
.............
Prečo je potrebné nahradiť pôvodné obyvateľstvo Európy?
http://www.slovenskeslovo.sk/…/230-preco-je-potrebne-nahrad…
................
Islamizácia Európy do roku 2050?
Americký Inštitút pre politiku migrácie uvádza, že do roku 2050 bude v EÚ 20 percent vyznávačov islamu.
Podľa tej istej štúdie moslimovia získajú do polovice storočia prevahu vo Francúzsku a možno aj v celej západnej Európe. Rakúsko bolo v 20. storočí z 90 percent katolícke, do roku 2050 sa môže stať väčšinovým náboženstvom krajiny islam. Zmenená demografia sa výrazne prejaví vo všetkých oblastiach života - od vzdelania, bývania, sociálneho systému, pracovného trhu až po umenie. „Predstavitelia únie tomu venujú málo pozornosti.
Ako povedal Angel Gurría, generálny tajomník OECD: „Migrácia nie je kohútik, ktorý môžeme podľa vôle otvárať a zatvárať. Potrebujeme férovú a efektívnu politiku migrácie a integrácie, účinnú politiku vhodnú pre obdobie ekonomickej prosperity aj krízy."
http://archiv.extraplus.sk/…/islamizacia-europy-do-roku-2050
.........
Sluníčkáři: Strach, zbabělost, kolaborace … hlavně islamisty neprovokovat
Každý správný antiislamista je vystaven diskusím se smířlivými a opatrnými sluníčkáři. I já vedu plno debat. A pořád přemýšlím o tom, proč proboha mají slunka tak divné postoje. Copak nemají žádný pud sebezáchovy?
Když vedete debatu s jakýmkoliv sluníčkářem, doberete se nakonec k tomu, že oni taky nepodporují nerovnoprávné postavení ženy. Oni taky mají problém s kamenováním. Oni taky mají problém s fanatismem a agresí. Oni taky nesnáší totalitu. Ještě jsem nenarazila na sluničkáře, který by schvaloval šáriju a některé agresivní části z koránu. Přesto se s vámi budou do krve přít, že není možné odmítat islám. Mají spoustu hloupých argumentů, které se neustále opakují.
– nemůžeme potlačovat náboženství
– většina muslimů jsou přátelští lidé
– křesťanství bylo v minulosti také všelijaké
– a vůbec – muslimů je jedna a půl miliardy, takže s tím stejně nic nezmůžeme
Tato základní sada sluníčkových argumentů je vyvratitelná levou zadní. Přesto to slyšíme stále dokola. Proboha proč? Vážení – je za tím jen obyčejný lidský strach a malé sebevědomí, jinak si to neumím vysvětlit. Nemá každý odvahu říkat nahlas nepříjemné věci. Naši sluníčkáři nechtějí vyčnívat, nechtějí dráždit, nechtějí na sebe upozorňovat. Takoví malí nenápadní kolaboranti.
Proto ani většina sluníčkářů nechce vědět nic o islámu – mají strach, že by museli zaujmout stanovisko.
Co když by někoho naštvali? Šéfa, další sluníčkáře, novináře, různé jejich modly. Co když by je pak z toho pohodlného prostředí jejich kámošů někdo vyloučil? Co by si počali? Holt, člověk, který se brání, je víc vidět. A to slunko nechce – chce být v ústraní, neupozorňovat na sebe, být s každým zadobře. Naneštěstí tito slaboši bez pudu sebezáchovy ovládají média a politiku.
Ale je to neudržitelné a začíná se to lámat. Považte i samotní muslimové už dnes varují. Naposledy tak činil v časopise Téma arabista Petr Pelikán, který konvertoval k islámu. Kritizuje ekonomickou migraci, která podle něho absolutně převažuje, očekává drsné střety: „Samozřejmě očekávám, že ty věci (střety a násilnosti) se budou odehrávat i tady v mnohem větším měřítku. Navíc jsme v Evropě a musíme se na ni dívat jako na celek. Myslím ale, že to množství lidí z jiných kultur, které je schopná evropská společnost vstřebat natolik, aby se sama nezničila, bylo už stejně překročeno.“ O islámu tvrdí třeba toto: „Islám v sobě obsahuje velkou míru nějaké násilnosti. Je to tak, že islám vidí svět, který by měl mít nějaký řád, a tento řád se snaží různé islámské směry vyžadovat.“ Přijde vám to jako obhajoba migrace a opěvování islámu jako mírumilovného náboženství?

Myslím, že už to není tak jednoznačné – hodně sluníčkových lidí začíná zvažovat své postoje. Přece jen se k nim dostávají informace,
které předtím třeba nechtěli vidět. Najednou některé věci říkají i jiní lidé, než ti hnusní xenofobové.

Naposledy třeba profesor Pafko… Je toho čím dál víc a teprve teď se ukáže, kdo je opravdové sluníčko. Já myslím, že nás xenofobů bude přibývat geometrickou řadou!
http://pravyprostor.cz/slunickari-strach-zbabelost-kolabor…/
...............
Migranti prestanou byt pod policejnym dohledem a Cesi se ocitnou v ohrozeni.
Na uzemi Ceska budou prideleni migranti, na zaklade kvot, tak se ocitnou v bezprostrednim ohrozeni obcane i nasi republiky, nebot migranti prestanou byt pod policejnym dohledem. Mozna nastal csa na to, aby Cesi zahajili stejne masove demonstrace proti prijimani migrantu, jako v Nemecku.
V neposledni rade velmi zarazi zprava o Ceske republice, ktoerou vydala Evropska komise proti rasizmua netoleranci pri Rade Evropy. Tato zprava oznacuje pana prezidenta Zemana jako otevreneho nositele protiislamskych nazoru.
http://svobodnenoviny.eu/migranti-prestanou-byt-pod-police…/
..........
PRIPOMENIEM, CO SMEROVANIE NASHO KISKU A JEHO - "ZA LUDI"
Šéf OSN tieto dni na Slovensku: Som očarený krásou, ktorú máte
Generálny tajomník OSN Pan Ki-mun prišiel na Slovensko na pozvanie prezidenta Andreja Kisku.
„Aj keď moja návšteva je len veľmi krátka, je pre mňa inšpiratívne vidieť tú krásu, očarujúce hodnoty, ktoré tu máte. Práve preto sa toto mesto dostalo na zoznam svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a verím, že tieto hodnoty a táto krása bude inšpirovať aj iných ľudí, ktorí sem zavítajú,“ uviedol generálny tajomník OSN.
Na záver mestu zaželal prosperitu a vyjadril presvedčenie, že v spolupráci s OSN sa podarí zmeniť súčasný svet na lepšie miesto.
http://hn.hnonline.sk/…/sef-osn-na-slovensku-som-ocareny-kr…
KOMENT:
Podobne Svetové spoločenstvo Bahá‘i vystupuje ako poradný orgán v Hospodárskej a sociálnej rade (kontrolný orgán pri OSN) a Medzinárodnom detskom fonde (UNICEF) (- aktivity Rotary clubu, bahaizmu...)
...........
Islamizácia Európy džihádom je reálna hrozba v dohľadnej budúcnosti
Moslimská hrozba imigrantov z Afriky, je vážnou hrozbou. Severné štáty Afriky totižto neobývajú černosi, ale prevažne Arabské národy s moslimským vyznaním.
Je moslimská hrozba paranoja alebo reálna obava?
Mnohým ľuďom sa môže zdať, že moslimská hrozba a islamizácia Európy je prehnaná obava a prejav paranoje. Bohužiaľ je to veľmi vážna a vysvetlíme hneď prečo.
Média vymývajú mozgy tým, že treba rozlišovať, medzi radikálnymi a umiernenými moslimami. Kresťanský koptský kňaz z Egypta, Zakaria Botros, ktorý má z moslimami mnoho skúseností, hovorí, že umiernení moslimovia budú v Európe dočasne zdvorilí, ale ak sa budú cítiť silnejší, prejavia svoju radikálnu tvár. Tento človek varoval západný svet, pred hrozbou "umiernených" moslimov, z ktorých sa rýchlo a ľahko stanú radikálni moslimovia. Nebudeme musieť dlho čakať, aby sa z umiernených moslimov stalo hnutie Islamský Štát a to priamo v Európe. Predstavovať si moslimov len ako tých dobrých umiernených, označil tento kňaz za veľmi naivnú predstavu o moslimoch.
Zakaria Botros na svojej webstránke cituje knihu "Autumn Furor"slávneho moslimského autora menom Mohammed Hassanein Heikal, kde tento autor bez servítky na ústa vysvetľuje plány a prípravy moslimov na svätú vojnu džihád v Európe. Moslimská stratégia sa skladá z dvoch fáz. Prvá fáza, predstieranie slabosti, vyčkávanie na rast moslimskej populácie, či vyčkávanie na príchod ďalších moslimských imigrantov. V druhej fáze, keď sa budú cítiť silnejší, zoberú moslimovia zbrane do rúk a každého, kto nebude ochotný konvertovať na islam, popravia.
Hassan Abdulla Al Torabi, ktorý je najviac fanatický moslimský sudánsky vodca, hovorieval otvorene: "Musíme predstierať, že sme slabí, až dovtedy kým sa staneme silnými"
Dnes budeme utečencov chudáčikov ľutovať akí sú neboráci, ako musia utekať pred vojnou a nepokojmi, a zajtra nám tu budú Arabi odsekávať hlavy, že nechceme konvertovať na islam.
Tieňová vláda, ktorá stojí za EÚ, má z Európou veľmi zlomyselné ciele. Nemožno vylúčiť, že za nejakých 100 rokov budú všetci domáci Európania moslimami, pretože každý kto nekonvertuje, tomu moslimovia-Arabi odseknú hlavu. A budú vládnuť Európe Arabi.
Čo je to vlastne islam?
Islam je viera v nenávidiaceho, zlostného, trestajúceho, zotročujúceho a prísneho Boha. To čo nazývajú moslimovia "Aláh", by sa malo v skutočnosti nazývať ako Diabol, Démon, Satan, alebo Zlo.
Kresťania, tí aspoň veria v milujúceho a odpúšťajúceho Boha. Moslimovia, tí veria v démonické monštrum.
Islam je náboženstvo založené výlučne na STRACHU. Ak sa dieťa nechce modliť, tak ho rodič poriadne potrestá, zbije palicou, a bude vyhrážať že ak ne nepomodlí tak bude trpieť v pekle vo večnom ohni.
A božechráň, aby si veriaci moslim dovolil pochybovať nad islamom a dávať kritické otázky nad nezmyselnými islamskými dogmami nejakému islamskému duchovnému. Ten by sa začal veriacemu vyhrážať, ako si to dovoľujete pochybovať nad islamom a vyhrážal by sa mu peklom, alebo prípadne aj trestom smrti (nakoľko v moslimských krajinách existuje trest smrti za odpadnutie od islamu)
Celé islamské náboženstvo nie je o ničom inom ako o STRACHU. Navyše mnohé islamské krajiny za niektoré hriechy dodnes oficiálne úradne umožňujú stredoveké tresty, ako ukameňovanie, či bičovanie.
Verejné (teda nie uzavreté) popravy, sú tiež veľkou vyhrážkou strachu, aby sa naháňal strach verejnosti.
Nad islamskými dogmami nesmie veriaci rozmýšľať. V islame je prísne ZAKÁZANÉ POUŽÍVAŤ ROZUM- to je predsa rúhanie proti Aláhovi. Je zakázané dávať kritické otázky na islam a o absurdnostiach islamu. Lebo každý kto rozmýšľa má aj kritické otázky. Ale v islame je pod hrozbou strachu zakázaná akákoľvek kritická diskusia. Otázky sú zakázané. Rozum je predsa od diabla.
Hoci moslimovia sú hrdí na to, že im Mohamed priniesol vieru, v skutočnosti pre moslimov by bolo lepšie ak by zostali pri starom pohanskom náboženstve - v takom prípade by nemuseli veriť v takého satanského zlostného démonického Boha, ktorý sa nazýva Zlo.
"Boh" v Koráne má 99 mien. Kresťanskí autori týchto stránok upozorňujú, že niektoré mená Aláha v preklade znamenajú významy, ako Rafinovaný Podvodník či Klamár
Mohamed měl pohlavní styk s Ajíšou, když jí bylo 9 let, vysvětluje specialista na manželství
Aby nám musulmani a mohamedáni v Európe v mene ich "úžasného" Aláha nezačali v blízkej budúcnosti odsekávať hlavy, kvôli tomu že nebudeme ochotní konvertovať na ich zvrátený Islam...
http://dolezite.sk/Islamizacia-Europy-dzihadom-je-realna-hr…
...........
Jeden z dôvodov nárastu imigrácie – áno, máte pravdu, je to plánované…
- vedenie Únie nemá vôbec v záujme imigráciu zastaviť, ale len regulovať a rozprestrieť ju do celého kontinentu.
A to je presne to, čo sa dnes, v roku 2015 deje.

Prílivová vlna imigrantov vzbudí zákonite odpor pôvodného obyvateľstva, vzniknú vzbury a demonštrácie, ktoré bude musieť potláčať polícia a armáda.

Schvália sa nové zákony, nové represívne pravidlá, obmedzenia sa slobody.

Konečne vznikne nový svet – New World Order…
Ako zabiť civilizáciu
Európska Únia práve začala postupnú imigráciu 56 miliónov severoafrických moslimov, v onom slávnom “spoločnom riadení migračných tokov a tlakov” nastolenom Lisabonskou zmluvou.

Projekt sa volá “Euro-Mediterranean Partnership” (tiež “Barcelonský proces” a “Únia pre Stredozemie”) a v byrokratických útrobách EÚ sa s vylúčením verejnosti pripravuje už pätnásť rokov.

V hlavných európskych médiách sa prvýkrát objavil 11. októbra 2008 v správe britského denníka The Daily Express
Číslicu 56 miliónov Express vyhrabal v správe štatistického úradu EÚ zvaného Eurostat, ktorý ju uviedol ako odhad počtu imigrantov v celej Európe medzi rokmi 2010 a 2050.
Na základe Barcelonskej deklarácie postupne vznikli desiatky špecifických inštitúcií a projektov, ktoré (väčšinou z rozpočtu EÚ) “Euro-Med” splietajú a prepletajú, prakticky vo všetkých odboroch: energia, priemysel, obchod, turizmus, vedecký výskum, telekomunikácie, informatika, regionálna infraštruktúra , doprava, životné prostredie. V popredí stoja koordinačné činnosti kultúrne, vzdelávacie a mediálne.
Jednou z najdôležitejších a najaktívnejších inštitúcií “Euro-Medu” je vzdelávacia nadácia Anna Lindh Foundation, ktorú v roku 2005 spoločne založili Arabská liga, EÚ a UNESCO. Jej kultúrnou politikou, ako ju vysvetlil vtedajší šéf Traugott Schoeffhalter, je “útočiť na stereotypy, predsudky a ignoranciu a meniť každodennú žurnalistiku” tak, aby podporovala “medzikultúrne porozumenie“. Rozvíjať “medzikultúrne zručnosti novinárov, školákov a umelcov, riadiť výstavy a kultúrne produkcie a školiť učiteľov, aby ich učenie bolo multikultúrne. Ovplyvňovať školské osnovy, aby sa stali multikultúrne prepracovaním učebníc a vzdelávacích pomôcok “. Na tento účel EÚ uzavrelo zmluvu o spolupráci s islamskou vzdelávacou, vedeckou a kultúrnou organizácií ISESCO, ktorej vyhláseným programom je šíriť islamské myslenie a životný štýl na celom svete.
Tejto kampani nemožno uprieť úspech.
Ale mediálne zatmenie trvá. Muselo byť natrhnuté až z Ameriky novinami Washington Times, keď si 30. decembra trúfli ocitovat Wildersove varovanie: “Teraz sme svedkami hlbokých premien, ktoré navždy zmenia osud Európy a odošlú celý kontinent do, slovami Ronalda Reagana, tisícročného temna.”
A niekto z našich politikov, ktorí nás tak nadšene do Lisabonskej zmluvy ťahali, nám už pomaly dlhuje upozornenie, kedy tie partnerské migračné toky dotečú k nám a ako si s nimi máme poradiť.
http://medzicas.sk/jeden-z-dovodov-narastu-imigracie-ano-m…/
.......
ODPORUCAM POZRIET TLACOVKU ROBERTA FICA - O NEBEZPECNOM PRESMEROVANI SLOVENSKA - O NEBEZPECNEJ "RADIKALNEJ ZMENE":
VLÁDA PREDLOŽILA PROGRAMOVÉ VYHLÁSENIE Z KATEGÓRIE SCI-FI LITERATÚRY