Choď na obsah Choď na menu
 


ANTIFA

antifa-teroristicka-organizacia-v-senici.jpg

 

 

zdroj:https://www.infovojna.sk/article/projekt-veritas-soros-financuje-lavicove-organizacie-s-cielom-odstranit-prezidenta-donalda-trumpa?fbclid=IwAR1a8qBpcpS7Hop9bVLDCEgj_KF5EvyQQnrkv6AAd_wFgLq3mHnU1sMzGUs

Projekt Veritas: Soros financuje ľavicové organizácie s cieľom odstrániť prezidenta Donalda Trumpa

Ako súčasť série tajných videí odhaľujúcich ľavicové organizácie ako je napríklad aj Antifa, vydal Projekt Veritas videozáznam, na ktorom sú ľavicovo-demokratickí aktivisti, ktorí sa vychvaľujú financovaním od Georga Sorosa, informuje portál RT.

Tom Steyer (tohtoročný neúspešný kandidát na prezidenta) a liberálny finančník George Soros sú „hlavnými hviezdami“ v novom videozázname o Refuse Fascism, organizácii, ktorá ma za cieľ odstrániť prezidenta Donalda Trumpa a viceprezidenta Mikea Penca.

Andy Zee, národný organizátor skupiny, počas sedemminútového videa spomína, že Steyer „možno nechce byť priamo spojený“ so skupinou, pretože má „politické ambície“, ktoré môžu byť takýmto vzťahom poškodené, ale Zee hovorí, že skupina komunikuje s Steyerovým asistentom a „hlavným poradcom“.

Zee tiež uvádza, že do skupiny boli zapojení aj minulí zamestnanci prezidentskej kampane Hillary Clintonovej v roku 2016.

Tee Stern, vedúci skupiny v Atlante, je videný ako večeria so skrytými reportérmi Veritas a odhaľuje, že skupina dostala „grant“ od kontroverzného miliardára Sorosa.
Ako ďalší hlavný zdroj príjmu je uvedený Silicon Valley.

Stern tiež uviedol výzvu, že „najprv bude v uliciach niekoľko tisíc ľudí a potom neskôr milióny, čím bude prezident donútený odstúpiť z funkcie.“

video.....
 
 
Verbietet endlich die rotlackierte SA!
Levá strana, Zelení a SPD se nás roky pokoušejí přesvědčit, že levicoví terorističtí zločinci, jako jsou tzv. Antifa, autonomní skupiny a skupiny, které s nimi pracují, jsou neškodní. A i nyní s rostoucími nepokoji v evropských městech je politicko-mediální levicový blok zaháknut pod červeně natřenou SA. Německý kurýr požaduje: zákaz »Antifa« - TEĎ! Toto video ukazuje proč.

 

 

 

zdroj: https://southfront.org/antifa-fascism-shared-origins/

...Vzhledem k tomu, že ulice amerických měst jsou terorizovány černými oděvy, maskovanými zloději, ovládajícími ocelové trubky a dřevěné cudgely a létající komunistické vlajky, hlavní proudová média se nám snaží říci, že tito lidé jsou rozumnými aktivisty protestujícími proti rasismu a fašismu, který je zakořeněn ve struktuře americké společnosti. Máme věřit, že násilné a radikální levicové hnutí, které označuje někoho, kdo s nimi a jejich názory na nacisty nesouhlasí a fyzicky na ně útočí při každé příležitosti, je legitimní silou pro pozitivní změnu v amerických sociálních a politických systémech? Západní mainstreamová média se snažila legitimizovat zločiny Antify, protože sdílejí stejnou radikálně levicovou agendu, stejnou agendu, jakou hledá zařízení, které vlastní tato média....
Antifa a fašismus;  Jejich sdílené původy
...Je zřejmé, že řady Antifa jsou z velké části složeny z nespokojených mladých lidí, kteří necítí žádnou loajalitu k pocitu Spojených států na nacionalistické úrovni ani k pocitu sounáležitosti s převahou americké kultury. Jsou to převážně studenti, kteří jsou naočkováni na levicově ovládaných univerzitách a univerzitách, nebo kteří v uplynulém desetiletí absolvovali tytéž instituce s bezcenným titulem, masivním dluhem studentských půjček a malou nadějí na získání zaměstnání, které jim umožní tento dluh splatit jejich život, natož prosperovat. Naučili se, že klasické liberální ideje individuální svobody, přirozené nebo Bůh dané univerzálním právům, a význam společnosti založené na dodržování zákonů založených na židovských morálkách a etice judeo, jsou nějakým archaickým pozdržením z minulosti. Levice tvrdí, že musíme pokročit za tyto základní principy, které nějakým způsobem proběhly....Antifa and Fascism; Their Shared Origins

 

 

zdroj: https://www.middleeasteye.net/news/turkey-trump-antifa-syria-ypg?fbclid=IwAR0vWrw_6g6CkhlkcvOPbbbEYcgL_pACs221_2hfAxN6Ywx3uvUuxzlV3Pg

Turkey backs Trump stance on Antifa, asks for same on YPG in Syria 

Turecko ve středu požádalo USA, aby zakročily proti „Antifě“ v Sýrii, poté, co se prezident Donald Trump rozhodl prohlásit je za teroristickou organizaci v reakci na celonárodní masové protesty proti zabití černého Američana George Floyda policií. viac tu
YPG antifa Syria

 

zdroj: facebook: https://www.facebook.com/hricalubos1/?__tn__=kCH-R&eid=ARCwuOTV4grm4eduxvyW_6T6FIB34skBv9lE-mm5wOmmpeUBa487e8FjKz1Nz7SumoL0MnZpb9afvJVX&hc_ref=ARTU2-FS19CvW04TRSiQsFnhffr3gdQwoQNo6a3S04udaaoQUWOGBtmpi2GTX-MCSck&fref=nf

Hrica Lubos  Toto je podľa voličov Progresivneho Slovenska normálne? Na takúto radikálnu ľavicu by bol hrdý aj Stalin. Ten Stalin, ktorého uznával zakladateľ Europskej Únie Altiero Spinelli, ktorého socha stojí v hlavnej vestibule Európskeho Parlamentu.

Náhoda. Nie. Nič nie je náhoda.

V Taliansku proti podobným anarchistom nasadzovali vojsko a ťažkú techniku. Volali sa Brigate Rosse, ktorí tiež pod vlajkou antifašizmu začínali podobnými protestami, ktore vrcholili podomácky vyrobenými bombami. Mnohých odsúdili za terorizmus a mnohí zdrhli do zahraničia.

Nejedná sa len o stranu, ktorú dnes napádajú, ale aj o ďalšie strany, ktoré mali s týmto problémovým "sajrantom" dočinenie pred hotelom v Bratislave. Takto sa to bude šíriť voči všetkým stranám, s ktorými budú oni nesúhlasiť. Nazvú ich fašistami, pretože vedia, že fašizmus je trestne stíhaní. Oponenta nazvú fašistom a známky fašizmu im nájdu aj v stolici, pretože nejaký nacista vysral také isté hovno ako ich oponent. Opponovať im nebude nikto, pretože oni sú tí, ktorí bojujú proti fašizmu.

Čiže ak to nezačne riešiť Naka teraz, tak v budúcnosti budú mať s týmto egzemom veľký problém ako ho mali v Taliansku, Portugalsku v Španielsku alebo v Spojených Štátoch Amerických. Nestačí skryť vlajku Antifi, ale hlavných aktérov mať dobre na pozore, lebo sfetovaný vagabund bude vždy sfetovaným vagabundom.

A ako som už v predchádzajúcom statuse napísal, každý kto má v profilovke či preškrknutý alebo nepreškrknutý hákový kríž, nech sa na mojej stránke radšej ani neobjavuje, lebo demokracia je niečo, načo oni potrebujú ďalekohľad.

Hnutie antifa sa skladá z ľavicových, autonómnych, militantných antifašistických skupín a jednotlivcov. Hlavným rysom antifašitov je ich priame konanie s konfliktami, ktoré sa neprejavujú len na sociálnych sieťach, ale aj v reálnom živote. Podieľajú sa na rôznych protestných praktikách, medzi ktoré patrí digitálny aktivizmus, škoda na majetku, fyzické násilie a obťažovanie tých, ktorých oni označujú za fašistov a rasistov.

Celý text si môžete prečítať tu.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Antifa_(United_States)

 

 

zdroj: facebook    NEOLIBERALNY FASIZMUS, charakteristicke znaky

1. Nedokážu tolerovať iné názory a kriminalizujú ľudí, čo neveria v ich liberálnu ideológiu. Fašisti takisto nedokázali tolerovať nič iné než fašizmus.
2. Šíria nenávisť a výsmech voči všetkému, čo nepovažujú za liberálne, vrátane hodnôt národa, kolektívnych identít, solidarity či socializmu. Rovnako tak aj fašisti nenávideli hodnoty, ktoré ich ideológia nevedela prijať.
3. Neoliberáli sú v ekonomike presvedčení, že slabší si nezaslúžia pomôcť a vlastne by ich mal eliminovať voľný trh. Najprudšie to kedysi vyjadril liberálny filozof Herbert Spencer, ale podobne rozmýšľal aj guru neoliberalizmu Hayek.
4. Neoliberáli tlieskajú zbrojeniu a americkým vojnám. Zjavne ich fascinuje násilie a ničenie iných národov, tak ako tomu bolo kedysi Hitlera. Chcú, aby veľká slávna Amerika kontrolovala svet a zašliapla do zeme neposlušné štáty, takisto ako po tom kedysi túžili nacisti v Nemecku.
5. Najviac neoliberáli pripomínajú fašistov tým, ako nenávidia Rusov a ďalších Slovanov. V druhej svetovej vojne povraždili fašisti cez 30 miliónov Slovanov a sovietske Rusko bolo ich hlavným ideologickým nepriateľom.
6. Podobne ako fašisti, aj neoliberáli obhajujú korporátnu kapitalistickú ekonomiku, v ktorej by zlikvidovali ľavicové strany, odbory a robotníckych rebelov a ľudia by za lacný peniaz otročili na panskom, na kapitalistické molochy.
7. Najznámejším prípadom súznenia liberálnej ekonomiky a fašistickej politiky bol Pinochet v Čile, ktorý podľa rád amerických neoliberálov sprivatizoval dôchodky aj zdravotníctvo, povraždil ľavicových odporcov, odstránil odbory a zaviedol totalitný fašistický režim.
8. V globálnej ekonomike neoliberáli obhajujú systém štrukturálneho rasizmu, v ktorom rozvojové štáty otročia na veľmoci a žijú v otrockých podmienkach, aby západné korporácie mohli bohatnúť.
(L.Blaha, FB, upravene)

 

miting-lsns-liberalny-fasisti-antifasisti.jpg

zdroj: facebook Ja, pokrytec
Toto je dôvod, prečo sa mi súčasný boj proti fašizmu hnusí. Respektíve to ani boj proti fašizmu nie je.
Ako je možné vidieť aj na tomto obrázku, súčasný Antifašizmus ide ruka v ruke:
1 - LGBTI - tu asi popis ani nie je potrebný. Dúhové vlajky na týchto protestoch sú veľmi bežné.
2 - Refugees welcome - Utečenci vitajte. Kladný postoj k masovej migrácii.
3 - See Watch - organizácia ktorá slúži ako taxík pre migrantov. Dováža ich priamo z afrického pobrežia. Spolupracujú so zločinnými skupinami - prevádzačmi ľudí.
4 - Antifa - teroristická organizácia používajúca hrubé násilie voči všetkým ľuďom. Vznikla ako paramilitantné krídlo Komunistickej strany Nemecka. Adorujú boľševický režim (na Slovensku je to výnimka, spôsobená asi tým, že sme boli do '89 v područí komunistického režimu). Hlavne americká antifa je toho najlepším dôkazom. Jedna fotka za všetky: https://www.victimsofcommunism.org/press-releases/2019/10/28/annual-survey-shows-growing-favorability-of-communism-socialism-among-millennials

 

 

Pre liberálneho fašistu je každý kto má iný názor fašista. Progresivci bliakali po Kollárovcoch, že sú fašisti VLOZIT VIDEO!!!!!!!!!!!!!!!

KISKA SA PRIZNAL!!! Plánujú prevrat na sôsob Kyjeva aj za cenu krvipreliatia, protizakonneho konania, len aby sa dostali k moci. Už ak to nejde demokratickými volbami?

 

Ukrajina čo média neukážu.

 

 SU KOTLEBOVCI JEDINI FASISTI?

 

volby-2020-realita-na-mitingoch.jpg