Choď na obsah Choď na menu
 


O ovládaní mysle, 5G, RFID čip

O krok bližšie k 5G: Slovak Telekom otestoval technológiu Massive MIMO

24. 01. 2019

  • Jeden z prvých testov technológie v Európe
  • Vyššie prenosové rýchlosti pre používateľov na jednej bunke
  • Testované v spolupráci s Ericsson

Slovak Telekom sa v rámci skupiny Deutsche Telekom aktívne podieľa na rozvoji sietí LTE-Advanced Pro a na vývoji sietí 5G. V tejto súvislosti v januári otestoval revolučnú technológiu Massive MIMO (mMIMO) pre 4G, ktorá zároveň predstavuje jeden zo základných stavebných kameňov sietí piatej generácie.

 

CZ - Digitalizace státu a role 5G Praha, City Tower, 20. listopadu 2019

3 APMS Grund Jiří 5G Výzvy.pdf

 

Nebezpečenstvo 5G sietí. Zostrih relácie Svobodného vysílače host Rudolf Vávra. V máji 2018 uverejnil profesor Martin Pall do hĺbky idúci prehľad svojho pohľadu na technológiu 5G a prečo si myslí, že je nebezpečná. Otvorene sa vyslovoval za to, aby si korporácie a politickí činitelia dobre rozmysleli, než ju predstavia verejnosti. Na samite „Zdravie v budovách“, ktorý sponzorujú významné organizácie, ako sú Národné inštitúty zdravia (NIH) či Centrá pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC), predstavil Pall svoje dôkazy o potenciálnych nebezpečenstvách technológie 5G.
V čom spočíva jeho posolstvo? „Nastavať desiatky miliónov 5G antén bez jediného testu biologickej bezpečnosti je určite ten najhlúpejší nápad, aký kto kedy v celých dejinách ľudstva mal.“

Nebezpečenstvo 5G sietí - Svobodný vysílač

 

Pravda o škodlivosti 5G

doc. RNDr. František KUNDRACIK, CSc. – Škodia nám mobilné telefóny?

Elektromagnetické záření a 5G sítě

 

V tomto videu uvidíme několik reportáží z USA týkající se „záhadné nemoci” ve dvou školách, kterou nikdo nedokáže vysvětlit. Joe Imbriano příznaky této nemoci spojuje s nebezpečím nových technologií Wifi a 5G. "Záhadná nemoc na školách. Nebezpečí WiFi a 5G"

 

Príspevky

Elektromagnetické záření a 5G sítě

5. 5. 2020

 

5g Slovensko

4. 5. 2020