Choď na obsah Choď na menu
 


ID2020

13. 5. 2020

zdroj: https://www.bibliatodo.com/Reflexiones-Cristianas/atencion-iglesia-sera-el-covid-19-el-inicio-del-nuevo-orden-mundial-marca-de-la-bestia-y-antesala-al-anticristo/

POZOR KOSTEL! Bude Covid-19 začiatkom Nového svetového poriadku, znamením šelmy a predohrou k Antikristovi?
 
Možno až doteraz si to mnohí ľudia neuvedomili, ale najsilnejšou vecou, ​​ktorú má Covid-19, nie je sama osebe vírusová záťaž (ktorá je vlastne smrteľná), ale strach, ktorý spôsobuje na celej planéte.

Za týmto strachom sa však rodia spojenectvá a prístupy, ako sú prístupy „Aliancie ID2020“, ktoré sú možnou prípravou nového svetového poriadku, ktorý postupne pripravuje podmienky pre antikrista, ktoré popisuje Biblia.
Na potvrdenie tohto teroru musíte jednoducho analyzovať dôvody, prečo ľudia práve teraz nosia masky; Nie je to len ich ochrana, ale aj vystrašená (parazit, myšlienka, ktorá už v mysli každého človeka koluje).
Tento vírus si určite získal miesto v histórii. Nielen za počet životov, o ktoré žiadal, ale aj za všetko, čo spôsobilo ľudstvu počas jeho rozmachu.
V súčasnosti médiá saturujú uši a mysle každého človeka množstvom informácií o tejto pandémii; čo nie je zlé. Existuje však pozadie, ktoré si mnohí neuvedomujú; a že informačné entity sa nepočítajú.

Teraz niečo, čo mnohí nevedia, je to, že v New Yorku sa v októbri 2019 konala činnosť s názvom „EVENTO 201“,(Udalosť201) na ktorej sa zúčastnili dôležité inštitúcie.

Počas jeho vykonávania bola vykonaná počítačová simulácia globálnej pandémie, podobná ako pri súčasnej pandémii.

K nedostatočnej publicite došlo niekoľko týždňov predtým, ako sa objavili prvé prípady koronavírusu.


Je potrebné zdôrazniť, že činnosť bola financovaná známym filantropom Billom Gatesom; všetko prostredníctvom „Aliancie ID2020“.

Bill GatesBill Gates drží ceduli s nápisom „Práca z domu“.

Program „Alliance ID2020“ pozostáva z niekoľkých spoločností, medzi ktorými vynikajú spoločnosti Microsoft (špecializujúca sa na softvér), Gavi (vakcinácia), Accentura (biologické uznávanie) a Massachusetts Technology (výskum).

Táto aliancia bola vytvorená v roku 2016 a jej názov v španielčine je „ALIANCIA ZA HUMANITU 2020“.

Jeho deklarovaným cieľom je zabezpečiť, aby každá ľudská bytosť mala zabudovanú biologickú identitu, ktorú je možné prečítať digitálnymi prostriedkami. Zatiaľ sa zdá, že všetko dáva zmysel; ale nekončí to tu.

Tento typ biologickej identity je už vyvinutý, vytvoril ho MIT (Massachusetts Institute of Technology) a je známy pod názvom „Quantum Dot Digital Tattoo“.

id2020.jpg
Aliancia ID2020 Stretnutie aliancie ID2020.

Uvedená technológia už bola vyskúšaná v niektorých afrických krajinách, tiež v Číne a na Filipínach. Číta sa pomocou čítačky kvantových bodov a slúži na ukladanie dôležitých informácií o ľuďoch. Je to tiež spôsob biologickej platby.

Nedá sa vyvodiť záver, že teroristická kampaň vyvolaná koronavírusom a udalosti, ktoré sa už predtým vyskytli, sú spojené; viac tu je slobodné vyjadrenie myslenia v tejto veci.

Napriek tomu je potrebné poznamenať, že Bill Gates sa v súčasnosti stal dôležitým lídrom. A to bol ten istý miliardár, ktorý vyhlásil, že jediným východiskom z tejto situácie je povinné úplné distancovanie sa až do dňa, keď sa nájde liek a očkuje sa každá ľudská bytosť.

Podľa Gatesa a inej skupiny expertov môže byť vakcína pripravená v období jedného roka alebo viac. Sprevádzané rozhodnutím získať tetovanie alebo nie s „Quantum Dot Digital Tattoo“, pretože očkovaní ľudia môžu byť povinní označiť.
Digitálne tetovanie Quantum Dot

Tatouage à point quantique
„Digitálne tetovanie Quantum Dot“.

Na tomto mieste by ste mali analyzovať aj skutočnosť, že tí, ktorí dostanú tetovanie, budú mať prístup k verejným miestam, pracovným miestam a iným prioritám, ako tí, ktorí ho nemajú.

Všetky tieto scenáre spolu s novou vysokorýchlostnou dátovou sieťou „5G“ sa považujú za začiatok technologicko-priemyselnej revolúcie; kde budú nové formy vlády, platby a práce.

Pravdou je, že dnes mnohí hovoria o konečných časoch, ako hovorí Biblia; A to všetko ukazuje na nový svetový poriadok.

Nie je známe, do akej miery sú všetky tieto informácie pravdivé, ale človek si môže byť niečím istý; Všetko nasmeruje, že druhý Kristov príchod je bezprostredný a je blízko.

Skutočnou dimenziou je, že KRIST prichádza čoskoro pre svoju cirkev, ste pripravení? Boh vám žehnaj.
Zanechajte svoje pripomienky k tejto reflexii
 

 

zdroj: https://www.20minutes.fr/high-tech/2680019-20191220-le-mit-met-au-point-un-carnet-de-vaccination-sous-cutane

Vedci zaznamenali záznam subkutánnej vakcinácie s mikroskopickou veľkosťou

PRIPOJENÉ ZDRAVIE Neviditeľné voľným okom, fluorescenčné informácie v tejto futuristickej vakcinačnej brožúre sa dajú prečítať pomocou špeciálne vybaveného smartfónu.

MIT vyvíja subkutánne očkovanie MIT vyvíja knihu o subkutánnom očkovaní - Geeko

Vedci už roky vyvíjajú rôzne viac-menej užitočné subkutánne blchy. Môžu obsahovať našu totožnosť alebo umožniť odomknutie dverí jeho domu, jeho auta alebo umožniť prístup do jeho kancelárie. Koncepcia, ktorá - zatiaľ - stále bojuje o oslovenie širokej verejnosti, projekt MIT by mohol byť možno vynikajúci.

Projekt technologického inštitútu v Massachusetts pozostáva z podkožnej vakcinačnej karty. V skutočnosti by tento záznam o očkovaní mal formu symbolov umiestnených pod kožu, čo naznačuje, že daná osoba dostala konkrétnu očkovaciu látku.

Imunizačný záznam 2.0 MIT nie je elektronický mikročip, ale má skôr formu nanočastíc vstreknutých pod kožu pomocou špecifickej injekčnej striekačky vybavenej náplasťou mikrojehiel dlhých 1,5 milimetra.
mikroskopický

View image on Twitter
Nanočastice sú vyrobené z kryštálov na báze medi s priemerom dĺžky 3,7 nanometra. Tieto sú zapuzdrené v 16-mikrónových mikrokapsuliach. Tieto nanočastice sú voľným okom úplne neviditeľné, a preto je potrebné používať špeciálne vybavený smartphone, aby bolo možné čítať fluorescenčné informácie.
Pomôcka MIT je skôr určená pre rozvojové krajiny, kde je ťažké poznať lekársku anamnézu pacienta, a tak ho v prípade potreby očkovať.
Tento proces ešte nebol testovaný na ľuďoch, ale to sa môže zmeniť v relatívne blízkej budúcnosti.
MIT by chcel byť schopný vyvinúť zariadenie, ktoré vstrekuje vakcínu aj subkutánne nanočastice, čo naznačuje, že pacient bol zaočkovaný.

 

 

zdroj: http://www.godailsante.com/covid-19-id2020-lultime-vaccin/
Covid-19: ID2020 konečná vakcína!
 

 apríla 2020  Najprv by som chcel upriamiť vašu pozornosť na fotografiu, ktorú som zvýraznil.
Ide o samit Organizácie Spojených národov, ktorý sa konal v roku 2016 a ktorý má názov ID2020, ID pre identitu a rok 2020, ktorý určuje tento rok.
V zadnej časti miestnosti je socha anjela. Je to čudné, že inštitúcia má byť sekulárna? A ešte cudzie, tento anjel nemá krídla.
Natiahne ruky k čiernym krídlam nad hlavou, ako by jeho pád viedol k strate krídel a tieň svetla nad hlavou vyvoláva dojem, že našiel ďalšie krídla. veľké, ale sú to tieňové krídla.
Toto je Lucifer, padlý anjel, ktorý prichádza vládnuť na Zemi mocou temnoty! Pozrite sa na hrozivý tieň pod sochou!

Ako je možné, že v OSN existuje jedna a možno aj niekoľko sôch od Lucifera?

Pretože svet ovládajú línie ľudí, ktorí majú náboženstvo ako satanizmus, psychopatov, ktorí nemajú žiadne skulptúry, morálku a žiadne svedomie, ktorí sú poháňaní túžbou po zločine, moci a bohatstve, ale ktorí vyzerajú ako ľudské bytosti, ako tento anjel oblečený v bielom!
ID2020 je elektronická oprava vytvorená združením GAVI spoločnosti Bill Gates v spolupráci so spoločnosťou Microsoft, nadáciou Rockefeller Foundation, Accenture a Ideo, ktorá umožní zistiť, kto bol zaočkovaný okrem iného proti covid-19 a ktorý ešte stále nie je. ,

Toto elektronické tetovanie umožní injekciu vakcíny pomocou mikrokapsúl prostredníctvom tetovania, ktoré obsahuje? a inteligentné nanočastice.

Duálnym účelom tejto „vakcíny“ je genetická manipulácia, získanie všetkých vašich údajov s mikročipmi a interakcia s vami a mozgom z diaľky.


Pozri tiež: Záznam o subkutánnom očkovaní v mikroskopickej veľkosti vyvinutý výskumníkmi

Vybral som pre vás video vo francúzštine, ktoré považujem za vynikajúce, pretože presne vysvetľuje všetko, čo sa vám snažím povedať, a naozaj vás pozývam, aby ste si ho pozreli:
Covid-19: ID2020: konečná vakcína!

 

zdroj: https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/najskor-koronavirus-potom-matovic.html
comment image
comment image
Ring of Satan
Copak asi představuje ta postavička v rohu?
Mimo vakcinaci chce “lidumil” Gates ještě s pomocí aliance ID2020, chce potetovat lidi kódem 666, tedy jeho slovy “Nakonec budeme mít nějaké digitální certifikáty, které ukazují, kdo se zotavil nebo byl nedávno testován nebo kdo má vakcínu…” Toto malé tetování na těle poskytne orgánům okamžité ověření. Kvantové tetování spočívá v propíchnutí mikrojehlou na bázi cukru. Jehla obsahuje vakcínu a fluorescenční kvantové tečky na bázi mědi zabudované do biologicky kompatibilních mikronových kapslí. Poté co se mikrojehla rozpustí pod kůží, zanechají zapouzdřené kvantové tečky ve vzorci, který je snadno čitelný a idenfikuje osobu, která byla očkována. To bylo vyvinuto jak MIT a Microsoftem. Do tohoto systému ID2020 je zapojena Světová zdravotnická organizace (WHO), která je agenturou OSN (Rockefeller).
Čip může být vzdáleně propojen se všemi osobními údaji, včetně bankovních účtů pro budoucí program digitálních peněz. Takže nebudeme mít žádnou kontrolu nad svým zdravím ani svými financemi. Když budeme zlobit tak nás v lepším případě bloknou a v tom horším nás prostě vypnou ☠️.
Zdroj: https://biohackinfo.com/news-bill-gates-id2020-vaccine-implant-covid-19-digital-certificates/comment image
https://off-guardian.org/2020/03/26/13-reasons-to-fear-the-covid-world-order/
V Německu to chtějí rozjet už v dubnu:
https://www.businessinsider.com/coronavirus-germany-covid-19-immunity-certificates-testing-social-distancing-lockdown-2020-3?r=US&IR=T